РРО

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.584

16 Листопада 2023

Замовляйте товари у постачальника
Оновлення програми до версії 11.02.125

☝🏻 🛠 У цьому оновленні:

1. Підключили підтримку як горизонтальної, так і вертикальної орієнтації екрана для планшетів. За замовчуванням Cashӓlot працює у книжковій (вертикальній) орієнтації. Якщо на пристрої увімкнено автообертання екрана, Cashӓlot перейде до горизонтальної орієнтації екрана після того, як ви перевернете планшет.

2. Для пристроїв POS Sector виконали адаптацію друку за протоколом Bluetooth.

3. Додали новий вид способу оплати Післяплата повна для продажу товарів у мережі інтернет з використанням служб доставки. Спосіб оплати Післяплата повна доступний після виконання налаштувань у Кабінеті користувача у розділі Всі каси – Налаштування – Режим каси та способи оплати – Продаж.

 

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.584 — Фото 1

 

4. Доопрацювали способи оплати Передоплата та Післяплата згідно з вимогами ДПС. У чеках додано відображення додаткової інформації для загального коментаря до чека:

Для чека Передоплата:

– «Залишок до сплати <cума післяплати> грн» (текст у полі коментар відображається при попередньому перегляді та після реєстрації чека).

 

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.584 — Фото 2

 

Для чека Післяплата:

– «Сума сплаченого авансу <cума передплати> грн» (текст у полі коментар відображається при попередньому перегляді та після реєстрації чека).

 

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.584 — Фото 3

Замовляйте товари у постачальника
Оновлення програми до версії 11.02.125