РРО

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.622

02 Лютого 2024

Оновлення програми до версії 11.02.132
Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.075

1. Приймайте оплату за допомогою платіжного сервісу WayForPay.

Для використання платіжного сервісу необхідно попередньо виконати налаштування у Кабінеті користувача Cashӓlot, розділ Мій бізнес – Налаштування – Платіжний сервіс WayForPay. Після завантаження налаштувань з Кабінету у ПРРО буде доступна форма оплати WayForPay.

 

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.622 — Фото 1

 

За допомогою сервісу формується посилання на рахунок, що може бути оплачений банківською карткою через QR-код або за посиланням, яке відправляється клієнту у SMS-повідомленні.

Чеки, що очікують оплати рахунка у платіжному сервісі, зберігаються у реєстрі Відкладені чеки. Для таких чеків у реєстрі доступна операція Перевірити стан рахунку. Після здійснення оплати рахунка чек може бути зареєстрований у ДПС.

2. Використовуйте POS-термінали від Printec для проведення оплати через мобільний додаток Cashӓlot. Для забезпечення оплати підключіть мобільний пристрій та термінал до спільної Wi-Fi мережі.

У розділі Налаштування – Термінал виконайте підключення POS-термінала, обравши конфігурацію Принтек (LAN) та вказавши IP та порт підключеного пристрою.

Переконайтеся в правильності налаштувань за допомогою кнопки Перевірити з’єднання та використовуйте POS-термінал для проведення розрахунків при продажу в автоматичному режимі, отримуючи повну інформацію про оплату.

3. Вводьте номер інтернет-замовлення при використанні способу оплати Післяплата повна. Номер інтернет-замовлення вводиться у полі Номер замовлення після вибору способу оплати Післяплата повна.

4. Додали можливість відображення напису Без ПДВ на друкованих формах фіскальних чеків. Для відображення напису необхідно активувати налаштування у розділі Мій бізнес – Налаштування – Налаштування відображення значення “Без ПДВ” у Кабінеті користувача.

 

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.622 — Фото 2

Оновлення програми до версії 11.02.132
Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.075