Держава: звітність та податки
Електронний документообіг

Оновлення програми до версії 11.02.142

19 Червня 2024

Що робити, якщо ПРРО вийшов з ладу - алгоритм дій
Оновлення програми до версії 11.02.141

Звітність

 

Державна податкова служба

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2024 р. № 703 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1165» додано нові версії бланків, початок дії – 16.06.2024 р., подання – у разі потреби:

  • J/F1313205 СКАРГА щодо рішення про відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;
  • J/F1315902 СКАРГА щодо рішення про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість;
  • J/F1316002 СКАРГА щодо рішення про відповідність платника податку на додану вартість критеріям ризиковості платника податку;
  • J/F1417801 ПОВІДОМЛЕННЯ щодо участі платника податку в режимі відеоконференції у розгляді матеріалів скарги щодо рішення про відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість, про відповідність платника податку на додану вартість критеріям ризиковості платника податку.

У СКАРЗІ платник податку може заявити про своє бажання бути присутнім особисто або через свого представника при розгляді матеріалів скарги, у тому числі в режимі відеоконференції. Щоб повідомити про бажання взяти участь у розгляді скарги, необхідно встановити відповідну позначку у формі СКАРГИ.

 

Оновлення програми до версії 11.02.142 — Фото 1

 

Контролюючий орган надсилає платнику податку ПОВІДОМЛЕННЯ про дату та час засідання комісії, а також посилання для підключення до відеоконференції не пізніше ніж за п’ять календарних днів до дати розгляду такої скарги. Повідомлення про розгляд скарги у режимі відеоконференції надсилається платнику податку в електронний кабінет.

 

Облік ПДВ

 

Реєстр податкових документів

 

Для зручного заповнення значень ставок податків та кодів пільг у ПН/РК, у вікні Групова обробка полів ПН/РК додано опції:

  • Код ставки – значення для заповнення обирається з підключеного довідника ставок ПДВ.

 

Оновлення програми до версії 11.02.142 — Фото 2

 

За замовчуванням виконується не лише заповнення пустих полів, а й заміна наявних значень. Щоб заповнити Код ставки лише для рядків, у яких ця графа не містить значень, встановіть опцію Заміна без коду ставки;

 

Оновлення програми до версії 11.02.142 — Фото 3

 

  • Код пільги – значення обирається з підключеного Довідника пільг.

 

Оновлення програми до версії 11.02.142 — Фото 4

 

Функція буде корисною для швидкого заповнення відповідних граф ПН/РК, створених на основі чеків, які не містять значення ставки податку.

Групове заповнення полів виконується по команді головного меню Правка – Групова обробка полів ПН/РК.

 

Оновлення програми до версії 11.02.142 — Фото 5

 

Електронний документообіг

 

Реєстр електронних документів

 

1. Налаштовано відображення тексту приміток у колонці Примітка таблиці Реєстру електронних документів після закриття документа.

2. Налаштовано відображення печатки та підпису на екранних формах документів, що складаються з кількох сторінок.

 

Банківський модуль

 

Налаштування

 

Відкориговано відображення переліку підписантів у вікні Налаштування обробки документів відповідно до комплекту підписів Звітність про відкриття/закриття рахунків, налаштованого у модулі програми Адміністрування – Параметри системи – Підпис.

 

Адміністрування

 

Параметри системи – Підпис

 

Додано можливість налаштовувати накладання електронних підписів: Відповідальна особа – Печатка та Відповідальна особа для комплекту підписів СМКОР.

 

Оновлення програми до версії 11.02.142 — Фото 6

 

Укроборонпром

 

Фінансова, статистична, планова звітність та форми моніторингу діяльності державних підприємств для установ, підзвітних Міністерству оборони України

 

Додано контроль на відповідність найменування показника, введеного у графі 1, значенням Довідника статей доходів, витрат, зобов’язань для УОП (новий), що належать до відповідної групи:

  • UOP00111 Фінансовий план.

 

 

Що робити, якщо ПРРО вийшов з ладу - алгоритм дій
Оновлення програми до версії 11.02.141