РРО

Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.052

12 Січня 2023

Збільшення розміру ЄСВ для ФОПів із 1 жовтня 2022 року
Налаштовуйте відображення ознаки «ФОП» для фізичних осіб-підприємців

☝🏻Пропонуйте покупцям комплекти товарів/послуг

Пропонуйте покупцям додаткові товари/послуги, що доповнюють основний товар як аксесуари або корисні послуги та утворюють з ним комплект.

У Картці номенклатури додано вкладку Комплекти номенклатур. На вкладці можна знайти необхідні товари/послуги та створити комплект – пов’язати їх з поточною номенклатурою.

 

Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.052 — Фото 1

 

Товари/послуги, що складають комплект, автоматично відображатимуться у чеку окремими позиціями після додавання основного товару.
Товари/послуги з комплекту є додатковою можливістю, спрямованою на пришвидшення роботи касира та покращення обслуговування клієнтів. У разі потреби, позиції комплекта можуть бути швидко видалені з чека.

☝🏻Вводьте напис «ФОП» для фізичних осіб-підприємців

Реалізовано можливість відображення напису ФОП у рядку реквізиту Найменування суб’єкта господарювання у друкованих формах фіскальних чеків, видаткових чеків, чеків службових операцій, Х-звіту, Z-звіту, а також перед ПІБ суб’єкта господарювання у друкованих формах звітів та актів.

Для відображення ознаки у Кабінеті Cashӓlot необхідно попередньо встановити опцію Відображати напис «ФОП» перед назвою суб’єкта господарювання у розділі Мій бізнес – Налаштування – «ФОП» у друкованих формах.

☝🏻Використовуйте платіжний сервіс LiqPay

Приймайте оплату за допомогою платіжного сервісу LiqPay.

Для використання платіжного сервісу необхідно попередньо виконати відповідні налаштування у розділі Мій бізнес – Налаштування – Платіжний сервіс LiqPay. Після завантаження налаштувань з Кабінету у ПРРО буде доступна форма оплати LiqPay.

За допомогою сервісу формується посилання на рахунок, який клієнт оплачує банківською карткою, перейшовши за посиланням, що можна відправити клієнту на електронну адресу, у Приват24 або у SMS-повідомленні.

Клієнт може оплатити рахунок безпосередньо при формуванні чека або згодом, але не пізніше закінчення терміну дії рахунка, що визначається у налаштуваннях розділу Кабінета Мій бізнес – Налаштування – Платіжний сервіс LiqPay.

Чеки, що очікують сплати рахунка у платіжному сервісі, зберігаються у реєстрі Відкладені чеки. Для таких чеків у реєстрі доступна операція Перевірити стан рахунку. Після оплати рахунка чек може бути зареєстрований у ДПС.

☝🏻Приймайте платежі без апаратних платіжних терміналів

Приймайте оплату та повертайте кошти за допомогою QR-каси Monobank.

Для використання QR-каси на ПРРО у Кабінеті Cashӓlot необхідно попередньо обрати ПРРО, на яких потрібно використовувати QR-каси Monobank у розділі Всі каси – Налаштування – Інтернет-еквайринг від Monobank.

☝🏻Вводьте коректні суми при виконанні службових операцій

Вводьте коректні суми при виконанні службових операцій. При виконанні операцій Службове внесення та Службова видача реалізовано контроль щодо введення суми, кратної 10 копійкам. У разі, якщо сума, введена у полі Сума, грн, не кратна 10 копійкам, виводиться відповідна підказка.

 

Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.052 — Фото 2

 

🛠 Виконано доопрацювання:

  1. Оновлено довідник кодів УКТ ЗЕД, що підключений до поля Код УКТЗЕД у Картці номенклатури.
  2. Для користувачів, КЕП яких не зареєстрований на ФСКО за допомогою форми 5-ПРРО, при авторизації у програмі реалізовано відображення повідомлення «Користувач не зареєстрований на сервері ФСКО».

 

Збільшення розміру ЄСВ для ФОПів із 1 жовтня 2022 року
Налаштовуйте відображення ознаки «ФОП» для фізичних осіб-підприємців