РРО

Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.067

26 Вересня 2023

Зміни лімітів для ФОП на єдиному податку в 2024
Оновлення програми до версії 11.02.118

☝🏻 Налаштовуйте відображення позицій у чеку

У розділі Налаштування – Параметри чеків додано налаштування Відображення товарів в чеку. Якщо перемикач Відображати окремими позиціями активований, номенклатура з однаковим артикулом і найменуванням, додана у чек, відображатиметься у вікні формування чека та у друкованій формі чека окремими позиціями.

 

Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.067 — Фото 1

 

За замовчуванням перемикач Відображати окремими позиціями вимкнений.

☝🏻 Додаткові дані у чеку при оплаті карткою

У друкованих формах фіскальних та видаткових чеків реалізовано відображення додаткових написів для реквізитів, які відображаються при оплаті карткою через підключений POS-термінал або заповнюються вручну у вікні формування чека:

  • Еквайр – містить дані еквайра;
  • Вид операції – містить значення “Оплата” (у фіскальному чеку) або “Повернення” (у видатковому чеку);
  • Платіжна система – містить назву платіжної системи.

Також, назву реквізиту Чек змінено на Чек №, реквізити з назвою Дата і Час об’єднано у один реквізит – Дата та час.

 

Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.067 — Фото 2

 

☝🏻 Стабільна робота за будь-яких обставин

Вдосконалено механізм переведення ПРРО Cashalot до режиму “офлайн” при отриманні від серверу ФСКО повідомлення про неможливість перевірки стану сертифіката підписувача чека та нестабільної роботи сервісів OCSP надавачів КНЕДП.

У такому випадку буде запропоновано здійснити перехід у режим “офлайн”, незалежно від режиму роботи користувача – як при роботі з ПРРО Cashalot, так і для інтеграційних рішень.

Перевірка можливості повернення ПРРО Cashalot в режим “онлайн” буде здійснюватися автоматично з часовим інтервалом у 15 хвилин.

🛠 Доопрацьовано Драйвер для BAS, а також API з СОМ інтерфейсом

1. Відкориговано відображення повідомлень при роботі з інтеграційним плагіном та використанням оптимізованого режиму роботи API Cashalot SPECIFICAPIMODE=2.

2. Доопрацьовано механізм реєстрації фіскального чека при використанні оптимізованого режиму роботи API Сashalot SPECIFICAPIMODE=2.

3. Налаштовано відображення коду УКТЗЕД та штрихкоду акцизної марки у чеках, що сформовані з використанням інтеграційного плагіна.

🛠 Ми прагнемо до досконалості:

1. Доопрацьовано алгоритм видалення номенклатури, для якої здійснюється складський облік. Додано можливість видалення номенклатури, обліковий залишок якої дорівнює 0.

2. Налаштовано відображення відповідної дати у вікні календаря при виборі сталого періоду: “Сьогодні”, “Вчора”, “Поточний тиждень” тощо.

 

Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.067 — Фото 3

 

3. Відкориговано збереження чека у PDF у розділі Історія операцій.

 

Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.067 — Фото 4

 

4. Налаштовано перехід у режим “офлайн” у разі, якщо не було отримано відповіді від ФСКО при попередньому завершенні сеансу роботи без закриття зміни.

Зміни лімітів для ФОП на єдиному податку в 2024
Оновлення програми до версії 11.02.118