РРО

Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.072

29 Листопада 2023

Cтартує продаж модуля Склад
Контролюйте рух товарів

☝🏻 Реалізовано драйвер POS-термінала Cashӓlot для BAS

1. Реалізовано драйвер POS-термінала Cashalot для BAS, що надає можливість використання в обліковій системі BAS банківського термінала, підключеного до РМК Cashӓlot. Робота з драйвером можлива у двох варіантах:

– Режим емулятор – призначений для конфігурацій BAS, в яких не реалізована передача реквізитів POS-термінала при проведенні чека продажу/повернення в Драйвер Cashӓlot для BAS. При використанні такого режиму роботи драйвера POS-термінала, транзакція на терміналі відбувається в момент передачі чека на реєстрацію на ФСКО.

– Режим окремої оплати та реєстрації – для конфігурацій BAS, в яких реалізована обробка реквізитів POS-термінала та подальша їх передача в Драйвер Cashӓlot для BAS. При використанні такого режиму роботи драйвера POS-термінала користувач спочатку має виконати оплату на терміналі, а потім підтвердити реєстрацію чека на ФСКО.

Інструкція по налаштуванню доступна за посиланням.

 2. Для API COM (Bridge) додано новий параметр USEPRGPOSTERMINAL, який відповідає за використання банківського термінала, підключеного до РМК Cashӓlot. Для використання банківського термінала необхідно встановити параметр USEPRGPOSTERMINAL та виконати налаштування термінала в Cashӓlot. Під час передачі чека на реєстрацію, якщо була обрана Оплата карткою, виконується запит на підключений POS-термінал з можливістю проведення оплати. Після здійснення успішної транзакції чек автоматично відправляється на ФСКО.

 🛠  Ми прагнемо досконалості:

1. Доопрацювали механізм відкриття реєстру Історія операцій у разі, якщо налаштовано відображення логотипів у чеках.

2. Додали нові розміри цінників 58х40 мм.

3. Налаштували коректне відображення літер ПДВ та Акцизного податку у Картці номенклатури після синхронізації довідника Номенклатура з Кабінетом користувача.

4. Відкоригували відображення елемента Обслуговування у області розрахункових даних при формуванні Видаткового чека відповідно до наявності позиції Обслуговування у чеку.

5. Відкоригували відправку посилання на оплату рахунка Мonobank та LiqPay у SMS з використанням сервісу TurboSMS.

Cтартує продаж модуля Склад
Контролюйте рух товарів