Звітність небанківських фінустанов

19 Червня 2020

Оновлено сертифікат АЦСК
Оновлення програми до версії 11.02.012

Шановні клієнти!

Починаючи з 1 липня 2020 року всі небанківські фінансові установи зобов’язані подавати звітність за II квартал 2020 року в електронному вигляді до Національного банку України. Сюди входять факторингові, страхові та лізингові компанії, а також кредитні спілки, ломбарди тощо.

Звітування буде здійснюватися виключно в електронному вигляді, у відповідності до вимог, структури звітів та контролів, розроблених національним регулятором.

Подача звітності небанківськими фінустановами до НБУ регламентується Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» від 12.09.2019 р. № 79-IX (або, як його ще називають, Законом про «спліт»), який набирає чинності з 01.07.2020 р.

З огляду на вищенаведене розробником в системі електронного документообігу M.E.Doc (Медок) впроваджено новий модуль Звітність до НБУ для небанківських установ. Використання даного модулю збереже ваш час та нерви при підготовці та поданні звітності.

Наші фахівці з радістю нададуть вам консультацію.

Оновлено сертифікат АЦСК
Оновлення програми до версії 11.02.012