Відкриття нового офіса- Київ Правий берег

02 Грудня 2018

M.E.Doc оновлено до версії 11.00.024
УВАГА, ЗВІТИ ЄСВ!

Спекотне відкриття в Києві

 

Червень 2016 року для київських працівників фінансової сфери, керівників підприємств і співробітників відомчих установ ознаменується довгоочікуваною подією – відкриттям нового офісу компанії «Укрзвіт» на правому березі столиці. Захід проходитиме за адресою Київ, вул. Лєскова 3А. Орієнтир – будівля Державної податкової інспекції Печерського району.

 

На відкриття запрошуються всі, хто вже освоїв програму електронного документообігу M.E.doc або тільки планує ввести програмне забезпечення в свою роботу. Організатори заходу познайомлять гостей з новими розробками і принципом роботи нового офісу.

 

Нагадаємо, що компанія «Укрзвіт» здійснює свою діяльність з 2011 року, пропонуючи своїм клієнтам точні і якісні розробки від програмістів «Інтелект-Сервіс».

 

До уваги клієнтів в новому офісі будуть представлені:

  • Програма електронного документообігу M.E.Doc (придбати її можна як окремими модулями, так і в повному комплекті).
  • Антивірусне програмне забезпечення «Панда».
  • Знайома фінансистам програма 1С:Підприємство в оновленій версії.
  • Розробка «Аверс Бухгалтерія», програма «Сота» і багато інших, які роблять працю співробітників бухгалтерії і керівників підприємств більш продуктивним.

 

Новий офіс «Укрзвіт», оснащений найсучаснішим обладнанням, дозволить приймати кожного клієнта компанії з ще більшим комфортом. Завдяки розробленій електронній черзі візит в новий офіс буде проходити у зручний для клієнта час. Це гарантовано виключає довге очікування і втрату часу, що так важливо для кожного співробітника фінансової сфери.

 

Працюючи з «Укрзвіт», ви зможете оптимізувати свою працю, раціонально використовуючи робочий час. А співробітники компанії нададуть професійну допомогу на всіх етапах освоєння нового програмного забезпечення. Дізнатися докладніше про роботу компанії можна по телефону

+380 44 228 13 73.

 

«Укрзвіт» — новий офіс для професіоналів.

M.E.Doc оновлено до версії 11.00.024
УВАГА, ЗВІТИ ЄСВ!