Перехід на нову платформу

01 Лютого 2020

Тимчасове призупинення реєстрацій ПН та РК в ДПС
Прогресивна шкала податку - до 54 відсотків податку на зарплати вже з 2021 року?

Оновлення програми M.E.Doc до версії 11.02.001

Для встановлення даного оновлення необхідна наявність в системі встановлених компонентів Microsoft .Net Framework 4.8 та Microsoft Visual C++ 2017 (для коректної роботи 64-розрядних операційних систем необхідно встановлення х86 та х64 версії Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable, що містить Visual C++ 2017).

В модулі Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL) в допомогу користувачу, з метою коректного заповнення звітних документів, надано підказки щодо заповнення бланків. Підказку можна переглянути на вкладці Довідка щодо заповнення полів у вікні відкритого документа.

В Реєстрі звітів відкориговано відображення бланків ДСЗУ.

В Реєстрі виданих та отриманих податкових накладних у таблиці вкладки Видані додано нову колонку Код пільги для заповнення даних форми «Додаток 6. Розрахунок сум податку на додану вартість, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, та/або показників, відповідно до яких підприємства (організації) належать до підприємства (організації) осіб з інвалідністю (Д6)» (J/F0299321).

В Реєстрі документів довільних форматів налаштовано відображення типу сертифікатів «Співробітник» при перегляді властивостей підписаного документа.

В модулі Стан розрахунків з бюджетом реалізовано можливість пошуку інформації за кодом ОДПС та/або кодом бюджетної класифікації податків. На панелі фільтрів додано поля для введення відповідних кодів: Назва ОДПС та Вид платежу.

В модулі Адміністрування змінено відображення переліку типів резервних копій у вікні завершення роботи програми. Користувачу будуть доступні пункти для вибору: Створити копію всієї бази та Не створювати.

Увімкнення автоматичного створення резервної копії всієї бази (формат ZBF) при закритті програми доступно у модулі Адміністрування – Параметри системи – Резервне копіювання, пункт Створювати резервну копію всієї бази перед закриттям програми. У разі потреби, створення резервної копії усіх або обраних підприємств у форматі ZBK, залишається доступним у розділах Адміністрування – Резервне копіювання та Адміністрування – Планувальник завдань.

В Планувальнику завдань при додаванні кількох завдань Створення архіву реалізовано можливість налаштовувати окремі каталоги збереження даних для кожного завдання.

В Журналі подій реалізовано можливість збереження інформації про копіювання документів. Додано опцію Копіювання документа. За замовчуванням опція увімкнена.

Оптимізовано роботу служби ZvitGrp для клієнт-серверної версії програми.

Оновлено довідник Податкові зобов’язання. Довідник підключений до поля Податкові зобов’язання форми Податкова накладна (J/F1201010).

Оновлено довідник КОАТУУ.

Оновлено довідник Військові звання. Довідник підключений у Додатку 4 Таблиця 5 (J/F3040512).

На виконання наказу Міністерства фінансів України від 18 грудня 2019 року № 545 «Про затвердження Змін до бюджетної класифікації» та згідно з Законом №294-IX від 14.11.2019 р. «Про Державний бюджет України на 2020 р.» внесено зміни у довідник Коди відомчої класифікації видатків (КВК).

Перейти до завантаження оновлення

Тимчасове призупинення реєстрацій ПН та РК в ДПС
Прогресивна шкала податку - до 54 відсотків податку на зарплати вже з 2021 року?