РРО
Шпаргалка бухгалтера

Переміщуйте облікові залишки товарів між СГ

29 Лютого 2024

Оновлення програми до версії 11.02.135
Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.642

☝🏻 Переміщуйте облікові залишки товарів між суб’єктами господарювання

У цьому оновленні Кабінету користувача Cashӓlot порадує користувачів новим очікуваним функціоналом модуля Склад.

Відтепер Cashӓlot надає можливість переміщувати облікові залишки товарів між суб’єктами господарювання. Здійснювати товарообіг можна між суб’єктами господарювання, що зазначені у розділі Мій бізнес.

Для швидкого створення документів додали Майстер оформлення товарообігу між СГ. У вікні Майстра просто оберіть операцію, яку необхідно виконати: Передача товарів або Повернення між організаціями, та вкажіть обов’язкові дані для створення документів: постачальника, отримувача товару – суб’єктів господарювання та їх господарські одиниці, а також дату документа, оберіть товар, що переміщується.

Майстер створить необхідні документи:

– при Передачі товару – документи Видаткова накладна у постачальника та Надходження товарів у отримувача;
– при Поверненні між організаціями – документи Повернення товарів у СГ, що повертає товар, та Надходження товарів у СГ, якому повертається товар.

Якщо у вікні Майстра активовано опцію Створити номенклатуру, Майстер автоматично створить картку номенклатури для товару, який відсутній у довіднику отримувача.

Переглянути, відкоригувати та провести документи можна у відповідних реєстрах модуля Склад: Надходження товарів, Повернення товарів та Видаткова накладна.

☝🏻 Знаходьте номенклатуру за допомогою сканера штрихкодів

Додали можливість пошуку номенклатури за штрихкодом. Для пошуку у розділі Довідник «Номенклатура» та у документах модуля Склад просто зіскануйте штрихкод товару за допомогою сканера штрихкодів. Якщо номенклатура знайдена, її дані відобразяться у вікні програми.

Оновлення програми до версії 11.02.135
Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.642