Перенесення організації у веб-сервіс СОТА

05 Листопада 2019

Стан розрахунків з бюджетом
Що буде, якщо подати звіт у податкову не за тією формою

Оновлення програми M.E.Doc до версії 11.01.026

В даному оновленні реалізовано перенесення організації у веб-сервіс СОТА. За допомогою Майстра перенесення організації можливо здійснювати перенесення документів та користувацьких довідників підприємства з програми M.E.Doc у веб-сервіс СОТА.

За допомогою майстра виконується перенесення документів, що містяться у розділах:

  • Реєстр звітів;
  • Єдиний внесок;
  • Реєстр первинних документів;
  • Реєстр документів РРО;
  • Облік акцизного податку.

Для здійснення перенесення документів користувачу необхідно авторизуватися у веб-сервісі СОТА. Користувачам, що не мають облікового запису у СОТА, програма запропонує зареєструватись. Для перенесення автоматично обираються документи, дата створення яких дорівнює або менша за поточну дату.

До перенесення документів буде виконано імпорт даних довідників, створених користувачами. Для документів, які не мають фінального статусу, а мають статуси: Відправлено, Отримано повідомлення, Отримана перша квитанція, Отримана друга квитанція, перенесення не виконується. Якщо документ вже був збережений у СОТА, при перенесенні за допомогою майстра, існуючий документ буде замінено.

У Реєстрі первинних документів для ПН та РК, що мають стан Реєстрація зупинена, додано відображення позначки у графі Реєстрація в ЄРПН. Доопрацьовано імпорт первинних документів на основі шаблонів, опублікованих у Глобальному реєстрі шаблонів.

У модулі Реєстр акцизних документів (пальне) відкориговано відображення статусу документів Акцизна накладна форми «П» (J/F1203201) та Розрахунок коригування «П» (J/F1203301) після їх реєстрації отримувачем та повернення відправнику.

Для сертифікатів оптимізовано швидкість завантаження документів КНЕДП у розділі Заявки на сертифікат та додано відображення назви та ідентифікатора захищеного носія.

Для типів підписів Директор та Бухгалтер вибір підписантів здійснюється із Реєстру сертифікатів.

В розділі Управління ролями розширено можливості налаштування прав доступу користувачів до розділу Облік акцизного податку – Реєстр ТТН (спирт, алкоголь).

У розділі Картка контрагента – Загальні дані додано поля Посада керівника та Посада відповідальної особи. Ці поля доступні у Конструкторі шаблона на вкладці Структура шаблона – Контрагент та можуть використовуватись при створенні шаблонів первинних документів. Також доопрацьовано механізм видалення однакових полів у шаблоні первинних документів.

У модулі Зарплата оновлено довідник Індекс споживчих цін за вересень 2019 р. – 100,7 %. У розділ Звітні форми додано Звіт про здійснені відрахування та виплати. Автоматичне заповнення звіту відбувається на основі виконавчих листів, доданих у розрахункові листи працівників.

Реалізовано автоматичне оновлення даних ДПС у імені файла при виконанні експорту звітів ЄСВ у форматі “для подачі у контролюючий орган”.

Перейти до завантаження оновлення

Стан розрахунків з бюджетом
Що буде, якщо подати звіт у податкову не за тією формою