Чому Панда

 

Антивірус Панда – це ефективний і надійний захист будь-якого комп'ютерного пристрою, який був спеціально розроблений для його безпеки.

Унікальне рішення дозволить захистити:

• Смартфони (на базі Android)

• Планшетники (на базі Android)

• ПК

• Комп'ютери Mac

Приймаючи рішення купити антивірус Панда, Ви зможете захистити свої персональні дані на домашньому ПК та конфіденційну інформацію в офісі, незалежно від типу використовуваного пристрою. Система має унікальну здатність відновлювати ПК, дозволяючи запускати персональний комп'ютер у безпечному режимі і при необхідності швидко вилікує його в критичній ситуації. Завдяки антивірусній програмі також можливий ефективний захист домашнього комп'ютера від веб-атак і будь-якого небажаного контенту у вигляді порнографії чи пропаганди наркотиків.

 

Panda DOME забезпечить збереження документів, а також конфіденційні дані, доступні на ПК, запобігаючи крадіжці інформації під час використання мережі Інтернет. Унікальна і популярна програма допоможе уникнути інтернет-шахраїв, що займаються крадіжкою персональних даних, фішингом, а також іншими поширеними кібер-злочинами.

 

Нові можливості оптимізації

 

Антивірусна програма Panda DOME дозволить оптимізувати і оновити персональний ПК, кожен раз під час роботи забезпечуючи максимальний рівень безпеки. Для цього вона передбачає використання всіх необхідних засобів і методів захисту, які дозволять уникнути негативних наслідків від шкідливого ПЗ, що постійно розробляються і використовуються кибер-злочинцями в корисливих або шкідливих цілях.

 

Користувачі Mac

 

Антивірус Panda DOME сьогодні зможе запропонувати користувачам Mac високоефективний захист від будь-яких шпигунських програм, вірусів, а також інших інтернет-загроз. Вся справа в тому, що користувачі Mac на даний момент також залишаються уразливими до інфекцій, як і користувачі ПК, тому змушені завчасно потурбуватися про захист своїх персональних даних. Антивірусна програма Панда зможе забезпечити захист навіть самих останніх і затребуваних версій пристроїв Mac, а зокрема iPad, iPhone і iPod в разі їх підключення до мережі Інтернет.