Про УКРЗВІТ

Українська компанія, задіяна в галузі інформаційних технологій, яка надає клієнтам програмні комплекси для ведення бухгалтерії та електронного документообігу.

 

Центральний офіс розташований в Києві на правому березі. Філіальна мережа складається з офісів у містах: Бровари, Бориспіль, Вишневе, Вишгород і Київ лівий берег. Свою діяльність компанія веде з 2011 року.

 

Діяльність

 

Компанія «Укрзвiт» займається продажем та обслуговуванням:

• програмного забезпечення для електронного документообігу: M.E.Doc, «Сота»;

• програмного забезпечення для бухгалтерського обліку;

• КЕП (електронний підпис);

• Токенів — захищених носіїв для електронного підпису.

 

Перші продукти, які компанія запропонувала своїм клієнтам, були: програма M.E.Doc і кваліфікований електронний підпис.

 

Далі лінійку продуктів поповнило ПЗ «1С:Підприємство», ЕДО M.E.Doc, потім веб-версія M.E.Doc — «Сота». В 2020 році підприємцям став доступний програмний реєстратор розрахункових операцій «Сота Каса» і ПРРО Cashalot.

 

Клієнти можуть отримати додаткові послуги:

• кваліфіковане навчання по роботі з програмним забезпеченням;

• виїзд спеціаліста для встановлення і налаштування ПЗ;

• віддалені консультації, приймання заявок на видачу електронного підпису.

 

Фахівці консультують телефоном, по електронній пошті, в чаті програми M.E.Doc, в месенджері Viber. Також клієнт має змогу замовити зворотній дзвінок на сайті.

 

Клієнтська база

 

Сформованої клієнтської бази на момент виходу компанії «Укрзвiт» на ринок не було. Фахівці допомагали підприємціям переходити на електронну звітність швидко й кваліфіковано – це допомогло отримати перших клієнтів.

 

Для зручності підприємців співробітники компанії «Укрзвiт» знаходились в управліннях Державної фіскальної служби. Вони консультували з приводу роботи з електронними звітами й видавали ключі КЕП. Біля 50% клієнтів прийшло за відгуками підприємців, які вже стали постійними.

 

Таким чином на кінець 2013 року в базі обліковувалось більш як 3000 підприємств. Зараз кількість клієнтів невпинно зростає. Завдяки грамотному менеджменту, наявності всіх необхідних продуктів для автоматизації бізнес-процесів і високої клієнтоорієнтованості до 2019 року клієнтами стало 25 000 підприємств малого й середнього бізнесу.

Історія

Наші клієнти

Наші відзнаки

2012 рік

Номінація "Відкриття року"

2013 рік

Номінація "Бронзовий партнер"

2014 рік

Номінація "Золотий партнер"

2015 рік

Номінація "Золотий партнер"

2016 рік

Номінація "Найкращий партнер"

Контакти