Реєстрація ФОП за хвилину – вже в цьому році

29 Квітня 2021

Оновлення програми до версії 11.02.038
Ключі в Медку: як налаштувати?

Минулого року на порталі Дія було запущено тестовий проект, який на сьогодні працює на повну. Мова про реєстрацію ФОП онлайн. Схема роботи досить проста і вся реєстрація займає 15 хвилин часу. Ви заповнюєте анкету, прикріплюєте всі потрібні документи і вони надходять на сервери ДПС, де реєстратор вручну уск звіряє та надає дозвіл на відкриття юрособи.

В цьому році механіку хочуть спростити ще більше, оскільки замість живого реєстратора все опрацьовуватиме штучний інтелект – спеціальний алгоритм, який звірятиме надані вами дані з базами і у випадку проходження перевірки – він зможе затвердити відкриття ФОП менш як за хвилину.

Як стверджують у самій Дія – з моменту запуску програми в роботу свій ФОП відкрили 120 тисяч чоловік – тобто послуга затребувана. Що й зрозуміло – якщо взяти 15 хвилин перед комп’ютером і день в податковій – лише дуже консервативні люди оберуть відвідання податкової.

За словами Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, автоматична реєстрація зможе знизити навантаження на адмінресурс. Це має також виключити будь-які варіанти корупційної складової, оскільки людина повністю виключена з ланцюжка прийняття рішень.

Таким чином, відкривати ФОП незабаром буде можливо за декілька секунд, що допоможе молодим підприємцям швидше схилитися до ви ведення своєї діяльності у білу площину. А сплачувати податки й подавати звітність можна так само моментально за допомогою сервісів Медок і Сота, консультацію по яких можна отримати в наших менеджерів.

Оновлення програми до версії 11.02.038
Ключі в Медку: як налаштувати?