РРО

Обновление мобильного приложения Cashӓlot до версии 19.260

30 декабря 2022

Как выгрузить акт сверки из 1С:Підприємство в Медок
Обновление программы до версии 11.02.092

☝🏻 🛠 У цьому оновленні:

1. Для ПРРО реалізовано можливість налаштовувати відображення лише тих груп номенклатури, з якими планується працювати на касі. Функція буде корисною при використанні об’ємних довідників Номенклатура з групами, які різняться за видами продукції.

Групи номенклатури, доступні при роботі з ПРРО, визначаються у налаштуваннях Кабінету користувача Cashӓlot у розділі Всі каси – Налаштування – Налаштування групи номенклатури.

 

Обновление мобильного приложения Cashӓlot до версии 19.260 — Фото 1

 

Оновлення налаштувань виконується під час відкриття зміни на ПРРО.

2. У друкованій формі Х-звіту реалізовано відображення реквізиту Залишок готівки в касі. Реквізит відображається за наявності налаштувань у Кабінеті користувача у розділі Всі каси – Налаштування – Відображення залишку готівки у Х-звіті.

 

Обновление мобильного приложения Cashӓlot до версии 19.260 — Фото 2

 

3. Реалізовано можливість відображати значення Без ПДВ на друкованій формі фіскальних чеків продажу/повернення. Значення відображається за наявності налаштувань у Кабінеті користувача у розділі Мій бізнес – Налаштування – Відображення значення «Без ПДВ» в чеках.

 

Обновление мобильного приложения Cashӓlot до версии 19.260 — Фото 3

 

4. Реалізовано можливість відображення логотипів у чеках. Для відображення логотипів необхідно виконати налаштування в Кабінеті користувача – Мій бізнес – Налаштування – Налаштування логотипів для чеків.

 

Обновление мобильного приложения Cashӓlot до версии 19.260 — Фото 4

 

5. У разі несумісності ПРРО з обраним пристроєм додано відображення повідомлення «Додаток не підтримується на пристрої».

Как выгрузить акт сверки из 1С:Підприємство в Медок
Обновление программы до версии 11.02.092