Назад до розділу
Демонстрація програм електронного документообігу — Фото 1

598

грн

Придбати
Назад до розділу

Демонстрація програм електронного документообігу

Програмні реєстратори розрахункових операцій

Не знаєте, який саме программний РРО обрати? Як розпочати? Що і де треба реєструвати? Наразі це одне з найактуальніших питань, особливо для ФОП. Наші фахівці з врахуванням досвіду реальних впроваджень проведуть Вас крізь усі “РРОшні” тонкощі.

Модуль Бізнес (Електронний документообіг)

Як розпочати обмін з контрагентами в електронному вигляді? Як дізнатись, з ким я можу обмінюватись первинними документами? Як передати документи з облікової системи? Про все розкажем і все покажемо під час презентації.

Модуль Звітність

Базова презентація для тих, хто тільки розпочинає роботу з системою електронного документообігу Медок. Також буде корисна для тих, хто вже працює, але хотів би дізнатись, як зробити свою роботу ще продуктивнішою та ефективнішою.

Модуль Облік ПДВ

Ви стали платником ПДВ і не знаєте, з чого вам почати? Не бачите в Медку податкові накладні і розрахунки коригування від контрагентів? Чому реєстраційний ліміт в програмі не співпадає з реєстраційним лімітом в електронному кабінеті? На всі ці та ще багато питань ви отримаєте відповіді в ході презентації.

Модуль Зарплата

Спвіробітник має пільги, як їх відобразити в нарахуваннях? Як створити нестандартний графік? Як ввести “перехідний” лікарняний? Нарахування зарплати – справа тонка, і завжди супроводжується безліччю нюансів.