Система електронного адміністрування ПДВ

Стартував робочий режим СЕА ПДВ.

 

Як повідомляє ДФСУ, 01.07.2015 с 00 годин СЕА ПДВ переведена з тестового режиму в звичайний. Це значиме нововведення змушує турбуватися бухгалтерів зі всієї України. Ми хочемо Вас запевнити- «MEDoc IS» готовий до робочого режиму. Крім стандартних запитів ми підготували для Вас ряд доробок в програмі, щоб зробити перехід з тестового режиму легким та комфортним. Ще ми відновлюємо програму освітніх заходів для бухгалтерів, на яких із задоволенням продемонструємо Вам всі нововведення на практиці.

Освітня програма «Допоможемо бухгалтеру»

Четвертий Всеукраїнський вебінар від «MEDoc IS». Тема: «Робочий режим СЕА ПДВ»

Ознайомтеся в режимі онлайн з актуальними нововведеннями і їх застосуванням у програмі «MEDoc IS».

Дивитися вебінар

Відео- уроки та відповіді на запитання

Ми поспілкувалися з фахівцями в оподаткуванні та роботі в «MEDoc IS» і підібрали для вас відповіді на найактуальніші питання, а також відео- та pdf-інструкції використання додаткових модулів програми.

Ознайомитися з разділом «Актуальні питання СЕА ПДВ»

Доробки в програмі «M.E.Doc IS»

Обмін розрахунками коригувань через сервіс ГФС

З 1.07.2015р. обмін розрахунками коригувань йде через сервіс ДФС. У програмі налаштована можливість обмінюватися як через сервіс ДФС так і через СДО «MEDoc IS» (у випадку, якщо з'єднання з сервісом ДФС тимчасово не працює).

Читати інструкцію

Звірка документів з ЄРПН

За допомогою модуля Звірка документів з ЄРПН у Вас є можливість виявити відсутні документи в програмі, відправити запити автоматично в ЄРПН відразу на кілька зазначених дат і прийняти виписки з документами, отримавши пошту в модулі.

Дивитися відео-урок

Модуль «Реєстраційний ліміт»

Для того щоб Вам було зручно ми розробили спеціальний модуль, призначений для відображення ліміту за даними ДФС і для розрахунку ліміту по податкових накладних та Додатків № 2, зареєстрованих в програмі.

Дивитися відео-урок

Рекомендуємо Вам звернути увагу на інформацію за наступними посиланнями:

Електронне адміністрування ПДВ

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

Компанія «Укрзвіт» докладе максимум зусиль для легкого переходу на робочий режим СЕА ПДВ! І надалі буде надавати Вам унікальні програмні можливості для спрощення ведення бухгалтерії.