Електронний документообіг
РРО
Шпаргалка бухгалтера

Скористайтесь перевагами автоматизованого обліку товарних запасів

31 Травня 2023

Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.058
Перевірки податковою - які канали використовує ДПС?

Відтепер у Cashӓlot доступний автоматизований складський облік товарних запасів.

Багато наших користувачів з нетерпінням очікувало на цей функціонал і, недаремно, адже у нових розділах модуля Склад можна створювати документи по надходженню, інвентаризації та списанню товарів, переглядати та контролювати залишки товарних запасів для кожної ГО суб’єкта господарювання.

 

Скористайтесь перевагами автоматизованого обліку товарних запасів — Фото 1

 

Облік залишків товарів здійснюється автоматично у режимі «онлайн» на основі чеків продажу та видаткових чеків, зареєстрованих у ПРРО, а також на основі проведених документів про надходження та списання товарів.

Скористайтеся всіма перевагами обліку товарних запасів в Cashӓlot, переконайтеся як це зручно, до того ж безкоштовно! Активуйте режим пробного періоду уже зараз!

 

Скористайтесь перевагами автоматизованого обліку товарних запасів — Фото 2

 

Ми з нетерпінням чекаємо на зворотний зв’язок, на ваші зауваження та пропозиції щодо вдосконалення складського обліку. З пропозиціями звертайтеся на лінію технічної підтримки (тел. +38 097 625 66 21), або пишіть нам за допомогою функції Зворотній зв’язок на нашому сайті.

Важливо: облік товарних запасів здійснюється для номенклатури із типом Товар, що збережена у довіднику Номенклатура у розділі Еталонні. Картка товару обов’язково повинна містити інформацію про собівартість. Щоб розпочати автоматизований облік залишків, для товару необхідно створити та провести документ Надходження.

 

Скористайтесь перевагами автоматизованого обліку товарних запасів — Фото 3

 

☝🏻 Зберігайте дані контрагентів-постачальників

Для зручного зберігання даних ваших постачальників у розділі Довідники користувача додано новий довідник Контрагенти. У довіднику можна зберігати дані юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Важливо: інформація, що зберігається у довіднику, необхідна для створення документів надходження товарів у розділі Склад. При використанні автоматизованого обліку товарних запасів заповнення довідника є обов’язковим!

 

Скористайтесь перевагами автоматизованого обліку товарних запасів — Фото 4

 

☝🏻 Переглядайте залишки товару у довіднику Номенклатура

У Картці номенклатури додано вкладку Залишки. На вкладці можна переглянути залишки товару по кожній ГО. Щоб мати можливість переглядати залишки товару, у розділі Склад – Надходження для товару необхідно створити та провести документ Надходження.

 

Скористайтесь перевагами автоматизованого обліку товарних запасів — Фото 5

 

☝🏻 Обирайте тип у Картці групи номенклатури

У Картці групи номенклатури додано поле Тип, у якому можна обрати значення: товар або послуга.

 

Скористайтесь перевагами автоматизованого обліку товарних запасів — Фото 6

 

Якщо значення обране, при заповненні Картки номенклатури після вибору групи автоматично встановиться значення у полі Тип.

 

Скористайтесь перевагами автоматизованого обліку товарних запасів — Фото 7

Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.058
Перевірки податковою - які канали використовує ДПС?