СОТА Бориспіль

 

Веб-сервіс СОТА – онлайн можливість подання звітів, ведення електронного документообігу. Програма СОТА – кращий помічник для сучасних бухгалтерів. Програма швидка та легко створює звіти і передає їх у контролюючі органи, в органи статистики.

Веб сервіс СОТА дозволяє обмінюватись з контрагентами первинними електронними документами, прискорюючи процес прийняття рішень, укладення договорів.

 

Функціональні можливості СОТА, Медок

 

СОТА програма – це мобільний веб-сервіс, освоїти ази роботи з ним достатньо просто кожній зацікавленій особі. Для роботи достатньо мати практичні навички роботи з ПК та Інтернетом.

СОТА онлайн, Медок – продукти одного розробника. З цієї причини СОТА бухгалтерія має функціональні можливості, які є і в програмі M.E.Doc, але в полегшеному форматі.

СОТА сервіс ще відрізняється від M.E.Doc тим, що працювати в системі можна на будь-якому ПК, підключеному до мережі Інтернет.

В Борисполі багато бюджетних установ, фізичні особи-підприємці, юридичні особи – платники єдиного податку вже придбали доступ до веб-сервісу СОТА бух.

Медок, СОТА онлайн – інструментарій, що дозволяє оперувати встановленими формами звітності. Веб-ресурс містить більш як 1300 затверджених форм. Всі вони знаходяться у вільному доступі для користувачів Борисполя, які мають доступ до веб-ресурсу.

Форми звітів періодично змінюються у зв’язку з виходом нових вимог, які виникають на фоні змін законодавчої бази. Підприємці, співробітники бухгалтерії, що працюють в сервісі СОТА, не будуть застигнуті зненацька, не отримають нарікань щодо подання звітності за застарілою формою.

Якщо на законодавчому рівні офіційно внесені зміни в форми звітності, веб-ресурс в автоматичному режимі оновлює всю базу.

 

Реєстрація

 

Для отримання доступу до онлайн-ресурсу зацікавлена особа має попередньо зареєструватись. Процес реєстрації не супроводжується складностями. Попередньо необхідно ввести номер мобільного телефону і пароль.

По завершенню реєстрації користувачу надається можливість ознайомитись з демо-версією продукту, вивчити функціонал веб-сервісу.

Всім користувачам, яким було відкрити доступ до демо-версії, надається можливість:

  • експортувати,
  • узгоджувати;
  • безкоштовно друкувати;
  • відхиляти первинні документи;
  • здійснювати відправку до 50 первинних документів на місяць.

 

Користувачам надається ще одна унікальна можливість – автоматична перевірка звітності. Завдяки такому функціоналу в контролюючі органи передаватимуться лише вивірені звіти, в яких виключена наявність помилок.

Якщо в процесі використання демо-версії було сформовано позитивне відношення до веб-ресурсу СОТА, користувач може перейти на ліцензійний супровід, отримавши повноцінний код доступу одразу після оплати наданого рахунку.

 

Отримати консультацію і замовити рахунок Ви можете за номером: (044) 361-48-14.

 

Придбати СОТА

Придбати «M.E.Doc»

Придбати ЕЦП