СОТА Бровари

 

Програма СОТА – продукт розробника , який раніше вже встиг випустити унікальний програмний продукт M.E.Doc, який дозволив прискорити формування бухгалтерської звітності, автоматизувати процес подання звітів.

Програми СОТА, Медок мають багато спільного, але поряд з цим мають і відмінності. Перш ніж зробити вибір на користь одного з цих програмних продуктів, корисно ознайомитись з їх функціоналом, оцінити, наскільки надані можливості зможуть спростити виконання конкретних задач.

 

Переваги СОТА онлайн

 

Веб сервіс СОТА поступається M.E.Doc функціоналом. Проте цей невеликий нюанс не став перепоною для стрімкого зростання популярності програмного продукту серед тих, хто веде бухгалтерську діяльність.

СОТА бухгалтерія – ресурс, який містить відмінний інструментарій, за допомогою якого вдається:

  • формувати звіти;
  • здійснювати автоматичну перевірку звітів;
  • відправляти податкові накладні;
  • формувати декларації;
  • відправляти запити;
  • вести обмін (відправляти і отримувати первинні документи) з контрагентами.

 

СОТА програма вигідно відрізняється від M.E.Doc тим, що користуватись таким програмним продуктом можливо на будь-якому ПК. Перебуваючи у відрядженні, знаходячись на великій відстані від офісу, співробітник все одно має можливість працювати з документами, формувати звіти і своєчасно їх відправляти.

Також СОТА сервіс є надійним інструментарієм бухгалтера. При виході з ладу ПК можна продовжити роботу на будь-якому вільному ПК, при цьому приступити до роботи можна відразу. Не треба витрачати час на повторну інсталяцію програмного забезпечення, виключається необхідність відновлювати дані.

Користувачам Медок, СОТА онлайн немає необхідності відстежувати вихід актуальних версій. Програмне забезпечення оновлюється в автоматичному режимі.

Підприємства, установи в Броварах, купуючи СОТА бух, для успішної роботи повинні:

  • мати в наявності ПК з доступом до інтернету;
  • пройти реєстрацію;
  • мати ЕЦП (для встановлення ліцензійної версії).

 

Безпека

 

Підприємців, керівників установ, підприємств, організацій в Броварах цікавить питання, наскільки безпечно встановлювати і в подальшому вести роботу в СОТА онлайн, Медок.

Розробники потурбувались про абсолютну безпеку даних при роботі з пропонованим програмним продуктом. СОТА здійснює передачу даних між сервером і клієнтом лише безпечним каналом даних.

Всі документи перед відправкою піддаються криптографічній обробці, лише після цього в зашифрованому вигляді здійснюється їх передача. Доступ до інформації надійно захищено паролем, ідентифікація здійснюється за номером мобільного телефону користувача.

 

Веб-сервіс СОТА – кращий інструмент, за допомогою якого вдається економити час, швидко і якісно складати і відправляти звітність. На всі Ваші питання Ви отримаєте вичерпну консультацію за номером (044) 221-13-73.

 

Придбати СОТА

Придбати «M.E.Doc»

Придбати ЕЦП