СОТА Лівий Берег

 

Програма СОТА – популярний веб-сервіс, функціональні можливості якого дозволяють створювати звітність, передавати її в контролюючі органи, в органи статистики, а також працювати з первинними документами в режимі онлайн.

 

Переваги СОТА онлайн

 

СОТА, Медок – два програмних продукти одного розробника.

M.E.Doc – програма, яка призначена не лише для співробітників бухгалтерії, але і для кадрової служби, керівників і багатьох інших співробітників установи, компанії. Розширені функціональні можливості M.E.Doc дозволяють автоматизувати багато процесів, полегшити виконання значної кількості виробничих задач.

СОТА програма має свої переваги над програмою M.E.Doc. Саме завдяки їм підприємці, керівники компаній, установ Лівого Берега столиці схиляються до вибору на користь неї.

Веб-сервіс СОТА – програмний продукт, що не потребує виконання інсталяції ПЗ на ПК. Робота з СОТА бухгалтерія здійснюється через браузер. Робота в режимі онлайн через браузер надає можливість співробітникам виконувати робочі задачі на будь-якому комп’ютері, смартфоні, планшеті.

СОТА сервіс виключає необхідність обов’язкового копіювання певної інформації на флеш-накопичувачі або інші електронні носії перед поїздкою у відрядження.

Конкретну інформацію можна швидко отримати, скориставшись сервісом СОТА бух. Для роботи з таким унікальним програмним продуктом необхідно мати комп’ютер, смартфон, планшет і обов’язково доступ в Інтернет.

Процес реєстрації в сервісі не супроводжується складнощами. Достатньо відповісти на декілька елементарних питань, ввести номер мобільного телефону, придумати пароль для наступних входів в акаунт. В цьому випадку надається можливість спеціалістам установ і організацій Лівого Берега столиці отримати доступ до демо-версії. Ліцензована програма буде доступною лише після внесення обумовленої оплати.

 

Функціональні можливості СОТА

 

СОТА онлайн, Медок оснащены инструментарием, при помощи которого удается автоматизировать многие процессы. Функционал СОТА направлен на:

  • автоматизацію документообігу (складання документів, накладення ЕЦП, відправка адресатові – всі ці процеси відбуваються миттєво);
  • аавтоматичне оновлення програми (при виході оновлень продукт оновлюється без участі користувача);
  • своєчасне оновлення або заміна форм звітності (в базі Медок, СОТА онлайн містяться всі форми звітності, які затверджені на законодавчому рівні; при внесенні змін, появі нових форм, видаленні старих сервіс оновлює базу, надаючи можливість користуватись лише актуальними формами звітності);
  • швидке формування декларації (дані видобуваються з книги доходів);
  • автоматична перевірка звітів (виключається ймовірність подання звітів з помилками).

 

СОТА – багатофункціональний програмний продукт, який характеризується стабільною роботою, простотою використання. Працювати з таким сервісом завжди комфортно.

 

Бажаєте спробувати? Телефонуйте – (044) 228-13-73.

 

Придбати СОТА

Придбати «M.E.Doc»

Придбати ЕЦП