СОТА Вишневе

 

Підприємства, установи, організації і приватні підприємці зобов’язані передавати в різні контролюючі органи, включаючи податкову службу і Пенсійний фонд, звіти, які є обов’язковими згідно вимог діючого законодавства.

Звіт – не просто документ, в якому систематизовано текстову інформацію. Звіт – це документ, в якому діяльність компанії, організації, установи відображається в табличних форматах, в яких кожна цифра є показником того чи іншого виду діяльності.

 

Переваги СОТА програми

 

Програма СОТА – відмінний інструмент для тих, хто стикається зі складнощами при формуванні звітів:

  • складно робити розрахунки;
  • не вистачає часу для систематизації інформації.

 

СОТА бухгалтерія вітається не лише новачками, але й досвідченими співробітниками бухгалтерії Вишневого. Складання звітів в автоматичному режимі дозволяє вивільнити додатковий час, використовуючи який, вдається вирішити інші виробничі задачі.

Придбання таких програм, як СОТА, Медок більшість сучасних підприємців, бізнесменів, керівників розглядають в якості основи для успіху, підвищення продуктивності праці співробітників.

СОТА онлайн, Медок – програмні продукти того самого розробника. Обидві програми надають можливість не лише в автоматичному режимі складати конкретні звіти, обираючи з бази потрібні форми, затверджені на законодавчому рівні. Обидві програми мають інструментарій, який дозволяє також в автоматичному режимі проводити перевірку введених даних.

Медок, СОТА онлайн дозволяють формувати звіти по:

  • выплатах зарплат;
  • доходах;
  • відрахуванням в Пенсійний Фонд;
  • багато іншого.

 

В програмному продукті звітність формується в автоматичному режимі, після перевірки направляється в контролюючі органи так само в автоматичному режимі. Всі передані раніше звіти зберігаються в базі програми. Завдяки цьому вдається безпомилково і швидко складати декларації.

Веб сервіс СОТА вигідно відрізняється від програми Медок тим, що для роботи з її функціоналом потрібен ПК і доступ до Інтернету. Працювати можливо не лише на робочому місці, а й у випадку необхідності виконувати виробничі задачі можливо також з домашнього ПК.

 

Робота з сервісом

 

СОТА онлайн виключає необхідність в попередній інсталяції програмного продукту.

Аби розпочати працювати з СОТА бух, слід пройти реєстрацію, а в подальшому мати доступ до Інтернету, пам’ятати пароль входу і мати під рукою мобільний телефон, вказаний при реєстрації.

СОТА сервіс – ресурс, користуватись яким достатньо просто. Для новачків пропонується покрокове керівництво, вивчивши яке знімаються всі питання.

Для первинного ознайомлення з функціоналом програми співробітники організацій, установ, підприємств Вишневого можуть скористатись демо-версією.

 

В подальшому можна придбати повну ліцензійну версію програми СОТА. Всі деталі Ви зможете дізнатись за номером: (044) 361-48-34.

 

Придбати СОТА

Придбати «M.E.Doc»

Придбати ЕЦП