РРО

Синхронізуйте номенклатуру з обліковими системами

13 Лютого 2024

Оновлення програми до версії 11.02.134
Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.076

☝🏻 Синхронізуйте номенклатуру із вашими обліковими системами

Додали новий метод, що надає можливість синхронізації номенклатури у Кабінеті користувача з вашими обліковими системами. Докладно про використання методу можна дізнатися у описі специфікації, розділ Імпорт номенклатур, або за посиланням https://my.cashalot.org.ua/swagger.

 ☝🏻 Зберігайте дані реєстру Рух товарів

Додали можливість зберігати дані реєстру Рух товарів модуля Склад у файл формату xlsx. Для збереження даних натисніть кнопку Експорт, яку ми додали у заголовку таблиці розділу. Експортуються записи, що відповідають фільтрам, обраним у таблиці реєстру.

 

Синхронізуйте номенклатуру з обліковими системами — Фото 1

 

🛠  Ми прагнемо досконалості:

1. Відкоригували формування звітів: Періодичний звіт (повний) та Періодичний звіт (скорочений) у розділі Аналітика – Z-звіти.

2. Відкоригували роботу функції Оновити дані з Monobank у розділі Всі каси – Налаштування – Інтернет-еквайринг від Monobank за наявності збереженого зашифрованого токена в розділі Мій бізнес – Налаштування – Платіжний сервіс Monobank.

 

Синхронізуйте номенклатуру з обліковими системами — Фото 2

 

3. Налаштували збереження ціни товару при створенні нової номенклатури у документах модуля Склад за умови встановлення опції Встановити ціну для всіх.

 

Синхронізуйте номенклатуру з обліковими системами — Фото 3

Оновлення програми до версії 11.02.134
Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.076