Токен Бориспіль

 

Популярність електронного цифрового підпису вже настільки велика, що переконувати будь-кого щодо раціональності ведення електронного документообігу вже немає потреби.

Ключ ЕЦП, згенерований шляхом криптографічного шифрування, рекомендували зберігати в надійному місці. Зазвичай більшість підприємців використовували флешки, які можна було мати завжді при собі на відміну від зберігання секретного ключа на персональному комп’ютері.

 

Захищений носій особистих ключів

 

В час інформаційно-цифрових технологій, що стрімко розвиваються, виникла потреба підвищити рівень захисту секретного ключа, аби попередити можливість використання ЕЦП сторонніми особами.

Як наслідок, було створено захищений носій, зовнішньо схожий на флешку. Токен ЕЦП попереджає можливість копіювання секретного ключа на інший носій.

Токен безпеки ЕЦП може бути створений при роботі з популярною програмою Медок.

 

Генерування ключа

 

В програмі Медок необхідно попередньо подати заявку на отримання посиленого сертифікату. після перевірки заявки переходят одразу до наступних дій, включаючи генерування секретного ключа.

Програма запитає, на який носій слід зберегти секретний ключ. Необхідно обрати варіант збереження ключа на захищений носій. Після цього необхідно вказати шлях до нього, ввести пароль доступу.

Як результат, програма самостійно забезпечить збереження секретного ключа на вказаний захищений носій кваліфікованого підпису.

 

Функціональні можливості токенів при роботі в програмі Медок

 

Якщо токен оформити в Борисполі, в подальшому можливо буде працювати з таким захищеним носієм при роботі з програмою Медок, виконуючи різноманітні задачі. Наприклад:

  • приймати пошту з токен для ФОП (у вікні “Прийому повідомлень” треба поставити галочку, як підтвердження бажання використовувати токен, потім необхідно ввести пароль захищеного носія);
  • підписати звіт, складений в програмі Медок, секретним ключем, який зберігається на токені (аналогічно у діалоговому вікні обирається пункт, який підтверджує бажання використовувати захищений носій).

 

Пароль токена

 

На захищений носій обов'язково встановлюється пароль. Якщо введено невірний пароль, система запропонує ввести пароль ще раз. Якщо введено сім раз невірний пароль токен буде заблокований. Такі обмеження попереджують злам носія, несанкціоноване використання секретного ключа.

Якщо ж збережена на токені для податкової інформація, а секретний ключ забутий, виправити виправити ситуацію власнику захищеного носія все ж таки можливо.

В програмі Медок передбачено такий інструментарій. Достатньо виконувати запропоновані інструкції. Важливо лише звернути увагу, що послуга повторної видачі сертифікату до завершення строку дії попереднього є платною. Окрім генерування нового сертифікату старий обов'язково має бути заблокований.

 

Оформити токен для ЕЦП в Борисполі ви можете в нас на сайті, залишивши заявку або зателефонувавши за номером (044) 361-48-14