ТТН стали електронними

15 Липня 2019

Оновлення програми до версії 11.01.013
Оновлення програми до версії 11.01.012

ТТН стали електронними — Фото 1

ТТН стали електронними

12 липня цього року в Офіційному віснику України №52 опубліковано наказ Міністерства інфраструктури України від 03.06.2019 р. № 413 «Про внесення Змін до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні». Відтепер ТТН також набула юридично значущої електронної форми.

Створення, відправлення, передавання, одержання, зберігання, оброблення, використання, знищення е-ТТН здійснюється відповідно до Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».

Оформлення е-ТТН в електронній формі здійснюється за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) відповідальних осіб вантажовідправника, водія та/або експедитора, відповідальних осіб вантажоодержувача.

У разі оформлення е-ТТН супровідні документи також формуються та надаються в електронній формі.

Переваги використання ТТН в електронній формі: миттєве, надійне та законне погодження документів на вантажоперевезення, яке підвищує ефективність працівників, унеможливлює втрату документів, забезпечує прозорість бізнес-процесів та збереже кошти компанії. А головне — погодження та обмін документами відбувається миттєво.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви бажаєте дізнатись більше про е-ТТН та роботу з ними в програмі M.E.Doc звертайтесь до наших фахівців.

Оновлення програми до версії 11.01.013
Оновлення програми до версії 11.01.012