Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

 

Наша компанія «Укрзвіт» — надійний і перевірений партнер в частині електронного документообігу!

 

Державною фіскальною службою у місті Київ було прийнято постанову про розгляд питання, що стосується надання всій цифровії документації юридичною сили. Діючі норми Податкового кодексу України говорять нам про те, що всі витрати або доходи фізичних (юридичних) осіб, які враховуються об'єктом оподаткування, повинні визнаватися на підставі надання первинної документації по них. Якщо говорити зрозумілою мовою, то йдеться про документи, які можуть підтвердити факт отримання особою (платником податків) будь-яких доходів або ж вчинення ним деяких видатків. На сьогоднішній день така документація має в обов'язковому порядку збиратися і зберігатися на підприємствах певний час і на вимогу надаватися перевіряючим органам. Про це чітко і ясно прописано в другому розділі чинного Податкового кодексу нашої держави.

Компанія «Укрзвіт» є справжнім фахівцем в галузі ведення різної фінансової та управлінської звітності, тому ми хочемо акцентувати вашу увагу на діючих правилах і нормах цього процесу на території нашої країни. Він складається не тільки зі складання та надання всіх необхідних документів у паперовій, але і в електронній формах. Пам'ятайте, що у всіх таких документах обов'язково мають бути наступні атрибути:

  1. Назва того документа, який складається та в майбутньому буде надаватися в перевіряючі органи.
  2. Вказання ​​конкретної дати та місця, де був складений такий документ.
  3. Чітка і повна назва тієї організації, яка відповідальна за створення документу.
  4. Повний перелік всіх господарських операцій (з їх описом), які проводились в організації, а також одиниць їх виміру.

 

Також не варто забувати і про надання інформації про посадових осіб, які не лише відповідальні за проведення господарських операцій в компанії, але і в обов'язковому порядку повинні їх правильно і вчасно документувати. Ще однією важливою складовою правильного електронного документообігу є наявність у бухгалтера кваліфікованого електронного підпису, який використовується для ідентифікації документу перевіряючим органом і підтвердження його легітимності. 

Відповідно до нашого законодавства, всі електронні документи мають ту ж саму юридичну силу (за умови наявності електронного підпису), що і їх паперові аналоги, тому їх сміливо можна надавати в будь які перевіряючі органи або ж використовувати при взаємодії з контрагентами.