Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

FREDO Звіт

Здача звітності в електронному вигляді. 
 
   Сьогодні ми хочемо представити унікальний у своєму роді програмний модуль від 1С:Підприємство, який дозволяє компаніям здавати їх звітність в електронному вигляді - "FREDO Звіт". 
 
   Погодьтеся, що багатьом з нас порядком набридло відвідувати контролюючі органи зі стопками документів, вистоювати в них черги з надією встигнути все зробити до закриття і так далі. Тепер цього робити зовсім не потрібно, достатньо встановити на підприємстві "FREDO Звіт" і процес формування і відправки звітності вмить спроститься для Вас в рази. Підтримкою цього програмного модуля на території нашої країни займається сам розробник ПЗ 1С:Підприємство і наша вітчизняна компанія "Інтелект-Сервіс". Розробники і програмісти ПЗ 1С:Підприємство добре попрацювали над тим, щоб інтегрувати свою програму в рамки чинного законодавства України, а також зробили її сумісною практично з усім своїм ПЗ: 
 
 
1. Для бюджетних організацій - 1С:Підприємство восьмої версії. 
 
2. Для госпрозрахункових підприємств - 1С:Підприємство восьмий версії і попередньої (з індексом 7.7). 
 
 
 
   Програмний продукт "FREDO Звіт" надає просто необмежені можливості для своїх користувачів, деякі з них ми наводимо нижче: 
 
1. Складати і миттєво відправляти до контролюючих органів різні види управлінської, податкової та бухгалтерської звітності. 
 
2. Перевіряти правильність заповнення документів за допомогою вбудованих модулів, роздруковувати їх або ж зберігати на електронних або цифрових носіях. 
 
3. За допомогою інтернету відправляти звіти до контролюючих органів і отримувати від них підтвердження про їх прийняття (як правило, у вигляді квитанції). 
 
4. Отримати електронний цифровий підпис підприємства, який можна використовувати для шифрування відправляємих документів, а також їх реєстрації в Єдиному реєстрі. 
 
5. Підписувати документи електронним цифровим підписом, який забезпечуватиме їх юридичну силу. 
 
 
 
Що може отримати користувач програми "FREDO Звіт", якщо вирішить використовувати її на своєму підприємстві: 
 
1. Великий комплекс різних видів форм для звітів, який буде оновлюватися на регулярній основі. 
 
2. Інтеграцію з більшістю програмних продуктів ПЗ 1С:Підприємство, що дозволить швидко і оперативно пересилати звіти з одного ПЗ в інше, а також отримувати інформацію про природу тих сум, які описуються і вказуються в "FREDO Звіт". Така особливість роботи суттєво економить час, як для бухгалтерів, так і для управлінців. 
 
3.Можливість вчинити вивантаження всіх потрібних для перевірки або реєстрації (в ЄРПН) податкових накладних за лічені хвилини. 
 
4.Можливість перевірити правильність заповнення документа з наступним його збереженням на носії або ж роздрукуванням на папері. 
 
5. Отримання електронного цифрового підпису, який використовується для шифрування цифрових документів. 
 
6. Регулярний контакт з багатьма перевіряючими та контролюючими органами нашої країни з питань відправлення їм цифрових копій документів, а також отримання від них підтверджень їх взяття на баланс у вигляді квитанцій. 
 
7. Можливість отримання та переносу архівної інформації з програмного модуля «М.Є.Док». 
 
8. Використання старих версій електронних цифрових підписів, які купувалися раніше, без додаткової оплати. 
 
9. Отриманні сертифікації цифрового підпису від державних органів. 
 
10. Економія грошей і грошових коштів, адже програмний продукт "FREDO Звіт" надається безкоштовно для всіх передплатників сервісу ІТС ПРОФ
 
   Щоб стати користувачем програми "FREDO Звіт", Вам буде потрібно купити офіційну версію будь-якого ПЗ 1С:Підприємство, підписатися на інформаційно-технологічний супровід або ж оформити підписку віддаленого офісу. 
 
   Користувачам програмного продукту 1С:Підприємство восьмої версії потрібно підписатися на "FREDO Звіт" на період у дванадцять місяців. Якщо ж службу здачі цифрової звітності потрібно використовувати одночасно на декількох комп'ютерах, то користувачеві потрібно одноразово перейти на мережеву версію цього ПЗ. 
 
Як почати працювати з Сервісом здачі електронної звітності "FREDO Звіт"
 
  Буде потрібно скачати актуальний дистрибутив програми "FREDO Звіт" з сайту www.fredo.com.ua і встановити його. Далї Ви отримаєте код активації програми "FREDO Звіт" безпосередньо з програми або на сайті www.fredo.com.ua і встановіть його. 
 
ВАЖЛИВО! При кожному продовженні передплати буде потрібно новий актуальний код активації. За допомогою майстра підключення ви зможете додати нову організацію, заповнити її реквізити та підключити ЕЦП.
 
Почати здавати звіти в електронному вигляді!