Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Акція на Медок (Medoc), консультації: установка і супровід від компанії Укрзвіт

Роздрукувати
   Акційні пропозиції компанії «Укрзвiт» - це відмінна можливість спробувати на практиці і оцінити головні переваги системи електронного документообігу MEDoc. Вона вже припала до смаку великій кількості керівників комерційних підприємств, бухгалтерам і менеджерам компаній, які не бажають витрачати свій вільний час і гроші на паперове оформлення робочих документів.
 
   Йдеться про заповнення податкових доповідних, актах і рахунках, використовуваних між контрагентами. До додаткових переваг використання системи електронного документообігу варто віднести можливість уникнути зайвих грошових витрат на папір, файли та інші канцелярські приналежності, які прийнято використовувати під час роботи з документами, представленими в паперовому вигляді. 
 
   Вигідні акції і знижки дозволять скористатися унікальними пропозиціями компанії «Укрзвiт», яка приготувала до свят приємні сюрпризи. Відразу варто відзначити, що акційні пропозиції не носять постійний характер, а діють тільки на період свят, дня народження компанії, стають актуальними до дня бухгалтера і на інші знатні дати. Тому скористатися знижкою в 50% можна буде тільки в певні святкові та урочисті дні.
 
   А значить, не пропустіть свій шанс придбати систему електронного документообігу на вигідних умовах, знизивши грошові витрати свого підприємства на купівлю незамінного і стабільно працюючого помічника прямо зараз! Не забудьте підписатися на розсилку акційних пропозицій на власну електронну скриньку, щоб завжди залишатися в курсі самої свіжої та корисної інформації, яка стосується знижок і пропозицій стосовно продуктів, пропонованих компанією «Укрзвiт».

   Підписатися на акцію можна на головній сторінці, під новинним блоком.

Підпишись на Акцію!

 

Придбати «M.E.Doc»

Придбати ЭЦП

Придбати модуль "ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ"

Повернутися на головну сторінку

Роздрукувати