Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Антивірус для захисту ваших електронних документів Panda DOME: часті питання

Як повноцінно перевірити комп'ютер на наявність вирусів

Повноцінна перевірка передбачає роботу антивіруса з кожним компонентом вашої операційної системы і апаратних складових ПК. 

Аби розпочати перевірку, слід здійснити такі дії — обрати пункт «Проверка» у вікні програми, потім активувати опцію «Проверить весь компьютер».

Що собою являє код активації і де його можна взяти?

Код активації — це унікальний ключ, який постачається в комплекті з кожним офіційно купленим програмним продуктом. Він дає можливість користувачеві активувати свій анітівірус і завантажувати для нього регулярні оновлення.

Хочемо повідомити, що введення коду активації — головна умова правильної та якісної роботи антивірусного програмного забезпечення. Без нього Ви просто не зможете запустити антивірус, а значить убезпечити свій ПК від різноманітних шкідливих програм.

 

Де можна знайти цей код?

Все залежить від того, де і яким чином був придбаний антивірус. Якщо антивірусна програма знаходилася на диску, то ключ можна знайти або в коробці від диска, або на самому диску. Якщо ж антивірус купувався в Інтернеті, то після придбання ключ активації продукту відправлявся покупцеві електронною поштою.

Як можна активувати антивірус?

Активація антивіруса надасть Вам можливість користуватися наступними його службами: регулярним оновленням бази вірусів і способів боротьби з ними, цілодобовою підтримкою з боку розробників, службами порятунку від хакерських атак і так далі. Тому слід обов'язково активувати цей продукт. Для цього потрібно виконати наступні дії:

1. Переконайтеся, що у Вас під рукою наявний ключ активації продукту, всі символи якого легко читаються.

2. Двічі клацніть по значку Вашого антивірусного ПО, який знаходиться в нижній правій частині панелі завдань Windows.

3. У верхній правій частині вікна знайдіть пункт «Довідка» та виберіть меню «Активувати продукт»

4. Користуючись вказівками майстра активації завершіть даний процес. Як правило, майстер сам запитує у користувача всю потрібну йому інформацію, яка в більшості подібна, але може відрізнятися від версії до версії. Обов'язково потрібно вказати активну і реальну адресу електронної пошти, куди буде надходити вся важлива інформація, а також той самий ключ активації. Цей код можна знайти на внутрішньому боці коробки від диска з ліцензійним антивірусним ПЗ (якщо ви купували його в роздріб) або ж на електронній пошті (якщо ПЗ купувалося в інтернет–магазині). Також існує такий параметр вводу, як номер клієнта, який повинні вказувати зареєстровані користувачі сервісу для активації додаткових можливостей свого антивірусного програмного продукту.

Як перевстановити антивірус, якщо проведено форматування жорсткого диска або ж заміна комп'ютера?

Для всіх вищевказаних ситуацій існує одне дуже просте рішення — вам достатньо взяти свій інсталяційний диск з антивірусним ПЗ і заново його встановити. Якщо ж диска у Вас немає, то можна за допомогою нашого сайту завантажити останню і актуальну версію програмного продукту і встановити її на свій комп'ютер.

У разі втрати своїх реєстраційних даних, скористайтеся опцією нагадування.

Що потрібно зробити, щоб перевірити конкретний файл або папку на наявність вірусів?

Для цього у вас є декілька варіантів дій:

1. За допомогою провідника Windows Explorer. Для цього зайдіть в Провідник, виділіть той масив файлів, які потрібно перевірити. Натисніть праву кнопку миші і знайдіть опцію «Проверить с помощью» у спливаючому вікні.

2. З вікна програми. Для цього зайдіть в антивірусну програму, знайдіть на панелі інструментів опцію «Проверка», а потім «Проверить прочие объекты». Після цього програма запропонує вибрати ті файли і папки, які потрібно буде перевірити. Вибирайте їх і натискайте кнопку «Проверить».