Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Антивірус: часті питання

Що собою являє код активації і де його можна взяти?

Що собою являє код активації і де його можна взяти? Код активації - це унікальний ключ, який поставляється в комплекті з кожним офіційно купленим програмним продуктом. Він дає можливість користувачу активувати свій анітівірус і завантажувати для нього регулярні оновлення. 
Хочемо повідомити, що введення коду активації - головна умова правильної та якісної роботи антивірусного програмного забезпечення. Без нього у Вас просто не вийде запустити антивірус, а значить убезпечити свій ПК від різних шкідливих програм. 
 
Де можна знайти цей код? 
Все залежить від того, як і яким чином був придбаний антивірус. Якщо антивірусна програма знаходилася на диску, то ключ можна знайти або в коробці від диска, або на самому диску. Якщо ж антивірус здобувався в інтернеті, то після покупки ключ активації продукту висилався покупцеві по електронній пошті.

Як можна активувати антивірус?

Активація антивіруса дасть Вам можливість користуватися наступними його службами: регулярним оновленням бази вірусів і способів боротьби з ними, цілодобовою підтримкою з боку розробників, службами порятунку від хакерських атак і так далі. Тому активувати цей продукт потрібно в обов'язковому порядку. Для цього потрібно виконати наступні дії: 
1. Переконайтеся, що у Вас під рукою перебувати ключ активації продукту, всі символи якого легко читаються. 
2. Двічі клацніть по значку Вашого антивірусного ПО, який знаходиться в нижній правій частині панелі завдань Windows. 
3. У верхній правій частині вікна знайдіть пункт «Довідка» та виберіть меню «Активувати продукт». 
4. вказівками майстра активації і завершите даний процес. Як правило, майстер сам запитує у користувача всю потрібну йому інформацію, яка по-більшій частині подібна, але може відрізнятися від версії до версії. Обов'язково потрібно вказати активний і реальну адресу електронної пошти, куди будуть приходити вся важлива інформація, а так же той самий ключ активації. Цей код можна знайти на внутрішній стороні коробки від диска з ліцензійною антивірусним ПЗ (якщо ви купували його в роздробі) або ж на електронній пошті (якщо ПЗ купувалося в інтернет магазині). Також існує такий параметр вводу, як номер клієнта, який повинні вказувати зареєстровані користувачі сервісу для активації додаткових можливостей свого антивірусного програмного продукту.

Як перевстановити антивірус, якщо проведено форматування жорсткого диска або ж заміна комп'ютера?

Для всіх вищевказаних ситуацій існує одне дуже просте рішення - вам достатньо взяти свій інсталяційний диск з антивірусним ПЗ і заново його встановити. Якщо ж диска у Вас немає, то можна за допомогою нашого сайту завантажити останню і актуальну версію програмного продукту і встановити її на свій комп'ютер. 
У разі втрати своїх реєстраційних даних, скористайтеся опцією нагадування. 
 
Як повноцінно перевірити комп'ютер на наявність вірусів? 
Повноцінна перевірка припускає роботи антивірусу з кожним компонентом вашої операційної системи і апаратних складових. 
Щоб приступити до початку перевірки, потрібно здійснити наступне дію - вибрати пункт «Перевірка» у вікні програми, а потім активувати опцію «Перевірити весь комп'ютер».

Що потрібно зробити, щоб перевірити конкретний файл або папку на наявність вірусів?

Для цього у вас є кілька варіантів дії: 
1. За допомогою провідника Windows Explorer. Для цього зайдіть в Windows Explorer, виділіть той масив файлів, які потрібно перевірити. Натисніть праву кнопку миші і знайдіть опцію «Перевірити за допомогою» у спливаючому вікні. 
2. З вікна програми. Для цього зайдіть в антивірусну програму, знайдіть на панелі інструментів опцію «Перевірка», а потім «Перевірити інші об'єкти». Після цього програма запропонує вибрати ті файли і папки, які потрібно буде перевірити. Вибирайте їх і натискайте кнопку «Перевірити».