Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73
  • м. Київ (044) 228-13-73 вул. Миколи Лєскова 3А
  • м. Бориспіль (044) 361-48-14 вул.Київский Шлях, 86
  • м. Вишневе (044) 361-48-34 вул. Вишнева, 36
  • м. Київ (044) 228-13-73 вул. О. Кошиця 7-А
  • м. Бровари (044) 221-13-73 вул.Киевська, 227
  • м. Вишгород (044) 227-13-73 просп. Т.Шевченка, 2-Д

Аверс бухгалтерія

БУХГАЛТЕРІЯ АВЕРС - ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ЕЛЕКТРОННОГО ЖУРНАЛУ
 
   Електронний журнал аверс дозволяє використовувати системний підхід для комплексного вирішення виникаючих питань, які пов'язані з бухгалтерією та оподаткуванням. У ньому досить докладно розглянуто діючий порядок сплати місцевих, а також загальнодержавних податків і зборів, у тому числі представлена ​​і інша корисна та актуальна для платника податків інформація.
 
Йдеться про: 
 
- Основних нормативних документах; 
- Визначенні термінів і понять; 
- Порядок справляння та сплати; 
- Особливості оподаткування; 
- Зразках документів. 
 
   Бухгалтерія Аверс дозволяє на підставі поданих прикладів розглянути практичні дії бухгалтера, які пов'язані з правильністю заповнення звітних документів, розрахунками і виплатами грошових коштів фізичній особі. Також представлена ​​повна нормативна база і порядок організації на території фірми бухобліку. При необхідності фахівці завжди зможуть відшукати серед документів зразки посадових інструкцій та кваліфікаційні характеристики працівників бухгалтерії, а зокрема головного бухгалтера. 
 
   Для правильного та ефективного ведення господарської діяльності в журналі можна буде відшукати норми і правила складання первинної документації, які передбачені бухгалтерським обліком. Зокрема мова йде про операції, що проводяться з основними засобами або фондом, а також з нематеріальними активами. Досить докладно розглянуто порядок та правила ведення зовнішньоекономічної діяльності, нарахування оплати праці та здійснення інших виплат фізичним особам. 
 
Економічна діяльність 
 
   У журналі описано порядок отримання спеціальних державних дозволів на торгівлю, надання транспортних послуг або надання будівельних робіт. Вказані основні нормативні документи, які необхідні для ведення різних видів економічної діяльності, а також розглянуті особливості укладення договорів та порядок ціноутворення. Окрему увагу варто приділити правовим питанням, які досить детально розписані в електронному документі. Йдеться про операції з векселями, договірній роботі, а також вирішенні господарських спорів у суді та інших юридичних процесах.