Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Ціни / Отримати рахунок

 

Доступні ціни на послуги компанії «Укрзвіт»

 

Наша компанія «Укрзвіт» працює на ринку України з 2011 року і надає всім своїм клієнтам різноманітні види послуг з організації та налагодження процесу електронного документообігу на їхніх підприємствах. Ми продаємо ліцензії та обслуговуємо клієнтів, що працюють з таким програмним забезпеченням: 1С: Бухгалтерія, «M.E.Doc»  і антивірусний захист «Панда».

 

В даному розділі нашого сайту можна ознайомитися з деякими нашими послугами.

 

Якщо вам необхідно придбати програмний продукт «MEDoc», то просто скористайтеся спеціальним посиланням внизу цієї сторінки. Перейшовши по ньому, ви зможете без проблем вибрати потрібний тип ПЗ і отримати розгорнуті дані за вартістю, як нового продукту, так і послуг з його продовження. Цей процес точно не відніме у вас багато часу і за декілька хвилин ви зможете легко оформити замовлення на покупку необхідної для роботи системи електронного документообігу.

 

Також на цій сторінці розташоване ще одне посилання, активувавши яке, можна залишити замовлення на виклик фахівця для вирішення тих чи інших проблем з вашим програмним забезпеченням. Наші співробітники гарантовано зроблять свою роботу якісно, проведуть наладку програми і покажуть, як правильно з нею працювати. Вам лише потрібно заповнити невелику форму замовлення і дочекатися дзвінка оператора.

 

Якщо ж вам потрібно отримати ключ електронного цифрового підпису — не біда. Просто пройдіть за посиланням, розташованим нижче, дайте відповіді на питання невеликої анкети і отримайте прайс. Знов-таки все дуже просто, доступно і зрозуміло. Ми намагаємося максимально спростити життя своїм клієнтам, тому співпраця з нами вам гарантовано сподобається. Запрошуємо всіх бажаючих скористатися послугами нашої компанії і на своєму власному досвіді відчути всі переваги використання системи електронного документообігу на підприємстві.

 

Сертифікат ключа кваліфікованого електронного підпису

Комп'ютерна програма Медок

Виклик спеціаліста

Модуль "Електронний документообіг"

Веб-сервіс "СОТА"