Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Що робити якщо потрібно терміново зареєструвати ПН — Дод2

Що робити якщо потрібно терміново зареєструвати ПН/Дод2?

 

Для того, аби мати можливість зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування до них в Єдиному реєстрі податкових накладних, наявний реєстраційний ліміт має перевищувати суму, на яку ви реєструєте ПН/РК.

Слід зауважити, що наявність коштів на електронному рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ ще не означає наявність достатнього реєстраційного ліміту. Адже реєстраційний ліміт - це розрахунковий показник, який обчислюється за формулою, куди входить декілька показників. Саме це й пояснює, чому сума реєстраційного ліміту, що розраховується в системі електронного документообігу M.E.Doc (Медок) на підставі наявних даних, відрізняється від реєстраційного ліміту, що обчислюється за даними Державної податкової служби в Електронному кабінеті платника.

 

Якщо ви не впевнені, яка актуальна сума вашого реєстраційного ліміту в СЕА ПДВ, слід відправити запит (за формою J/F1301206) на отримання витягу з системи електронного адміністрування ПДВ (за формою J/F1401206).

 

У разі, якщо сума, на яку вам потрібно зареєструвати ПН/РК, перевищує суму вашого реєстраційного ліміту, ви можете:

- відправити на реєстрацію частину податкових накладних/Додатків 2;

- поповнити електронний рахунок платника, що відкритий органами Держказначейства в системі електронного адміністрування ПДВ, коштами з розрахункового рахунку підприємства.