Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Що таке БУМ

БУМ МЕДОК - ОТРИМАЙТЕ КОМПЕТЕНТНІ ВІДПОВІДІ НА НАЙАКТУАЛЬНІШІ БУХГАЛТЕРСЬКІ ПИТАННЯ! 
 
 
БУМ Медок являє собою бухгалтерський розумний модуль, який за своєю суттю є унікальним і незамінним електронним помічником кожного українського бухгалтера. Представлений компанією «ЛІГА: ЗАКОН», він допомагає отримати відповіді на будь-які бухгалтерські питання, дозволяючи повністю відмовитися від дорогих консультацій у провідних фахівців. До того ж встановити бухгалтерський розумний модуль можна всього лише за одну дію, використовуючи програму без необхідності її професійного супроводу або адміністрування. Єдине, що буде потрібно бухгалтеру для роботи - доступ до мережі Інтернет. 
 
Серед головних переваг, якими володіє бухгалтерський БУМ, варто відзначити: 
 
1) можливість швидкого пошуку відповідей на будь-які питання; 
 
2) універсальність використання, яка дозволяє задіяти програму кожному бухгалтеру, незалежно від його спеціалізації або галузі діяльності; 
 
3) розуміння мови бухгалтерів, а також розпізнавання в заданих питаннях ключових слів; 
 
4) швидкий аналіз великого потоку інформації з подальшою видачею відповідей. 
 
Модуль працює в онлайн-режимі, а пошук відповідей на поставлені запитання відбувається завдяки аналізу бази відповідей експертів «ЛІГА: ЗАКОН» та інших провідних українських фахівців. Також доступним залишається пошук відповідей у ​​базі конференц-залу або на внутрішньому БУМ-форумі, а також на популярних українських тематичних інтернет-ресурсах. Доступною сьогодні залишається база думок податкових органів та новинні блоки. 
 
БУМ дозволить кожному користувачеві отримати добірку найбільш компетентних експертних відповідей, прочитати думки податкової та провідних бухгалтерів-практиків в одній і тій же програмі після натискання всього лише однієї єдиної кнопки. Для зручності користування всі думки експертів згруповані за темами і розкладені по папках, дозволяючи швидко знаходити відповіді на будь-які питання, залежно від обраної бази. Щоб заощадити кошти на використанні даної програми, можна оплатити річний абонемент. Також доступні варіанти використання програми протягом трьох і шести місяців.