Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Декларації про доходи фізичних осіб

У самому початку 2013 року розробником системи віртуального документування даних «MEDoc» було представлено унікальний програмний продукт, який дозволив всім платникам податків (фізичним особам) переглядати, обробляти і пересилати у фіскальний орган свої податкові декларації цілком безкоштовно. Це зробило роботу з податковими службами більш доступною для більшості наших співгромадян.
 
Нова онлайн-служба, розроблена і впроваджена «MEDoc», дозволяє в будь-якому зручному для Вас місці взаємодіяти з податковими документами, складати їх у режимі реального часу і тут же відправляти в податкову службу. Це істотно спрощує процес і робить його досить швидким, а час, як відомо, гроші і ті, хто його не цінують, знаходяться в явно програшному становищі. 
 
Інтерфейс цієї віртуальної служби або ж її кабінет - володіє всім необхідним для того, щоб підприємець правильно і коректно заповнив декларацію і відправив її за адресою. У разі будь-яких ускладнень або проблем Ви можете звернутися до довідкової інформації, яка знаходиться там же. 
 
Як тільки Ви завершите процес формування документа і підпишете його своїм власним цифровим підписом, виданим Вам особливим органом АЦСК Україна, Ви можете відразу ж відправити його в Податкову службу. Обов'язково дочекайтеся від них квитанції, яка буде підтверджувати факт отримання та прийому Вашого документа. Не переживайте про безпеку цієї процедури, адже вона проходить по особливому захищеному каналу - не доступному нікому більше, крім Вас і Податкової.