Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Кваліфікований електронний підпис (КЕП): часті питання

Які документи потрібні для оформлення сертифікатів?

 

Для скорочення часу перебування в центрі обслуговування подбайте, аби завчасно підготувати всі необхідні документи та сформувати заявки в електронному вигляді.

 

Читати далі

Як створити заявки на отримання сертифікатів?

 

Заявки на отримання сертифікатів кваліфікованого електронного підпису формуються в системі електронного документообігу M.E.Doc або веб-сервісі СОТА.

 

Читати далі

Як створити картку приєднання або договір?

 

Картку приєднання до договору надання послуг кваліфікованого електронного підпису можна сформувати в системі електронного документообігу M.E.Doc або скачати на сайті.

 

Читати далі

Як створити лист про скорочену назву підприємства?

 

Лист про скорочену створюється в програмі «M.E.Doc».

 

Читати далі

Як завантажити сертифікати в програму і налаштувати комплект підписів?

 

Після того, як ви успішно отримали сертифікати електронних ключів в центрі сертифікації, їх необхідно завантажити в систему електронного документообігу «M.E.Doc».

 

Читати далі

Як вказати шлях до секретних ключів?

 

Вказувати шлях до секретних ключів необхідно на етапі підписання звітності електронними ключами.

 

Читати далі

Чому виникає помилка при генерації заявок на сертифікати?

 

Найпоширенішою проблемою може бути дублювання адрес в картці підприємства.

 

Читати далі

Як змінити пароль секретного ключа?

 

Змінити пароль сектерного ключа можна через програму Медок.

 

Читати далі

Як заблокувати/відкликати сертифікат?

 

Заявка на блокування/скасування сертифікату формується в програмі Медок.

 

Читати далі

Як подивитися термін дії сертифікатів?

 

Термін дії сертифікатів кваліфікованого електронного підпису (КЕП) можна переглянути в системі «M.E.Doc».

 

Читати далі

Як знайти відповідний секретний ключ серед декількох ключів?

 

Знайти секретний ключ, який відповідає виданому сертифікату можливо в системі «M.E.Doc».

 

Читати далі

Що робити у випадку втрати пароля секретного ключа?

 

Пароль до секретного ключа кваліфікованого електронного підпису (КЕП) створюється його власником під час генерації заявки на сертифікат КЕП і відомий він лише йому. Пароль зберігається в секретному ключі в зашифрованому вигляді і дізнатись його неможливо.

 

Читати далі

У випадку втрати пароля до секретного ключа необхідно сформувати заявки на нові сертифікати КЕП. При цьому відбувається генерація нових секретних ключів.

 

Старі сертифікати необхідно заблокувати.

 

Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації

 

Починаючи з 16.04.2019 року при відправці звітності на реєстрацію в ДФС, всі платники отримують у відповідь Квитанцію №1, де зазначено:

 

Читати далі
Додатково повідомляємо: особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації, при цьому відповідно до вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги» – особистий ключ кваліфікованого електронного підпису повинен зберігатись у захищеному носії інформації (у кваліфікованому засобі електронного підпису).

Дане повідомлення надходить на будь-яку відправлену звітність всім без виключення платникам.

 

Наявність даного попередження обґрунтована тим, що відповідно до ст. 18 Закону України «Про електронні довірчі послуги», який набув чинності з 07.11.2018 року, електронний підпис може мати статус кваліфікованого, лише за умови, якщо він створений та зберігається у засобі кваліфікованого електронного підпису, тобто на захищеному носії інформації (токені).

 

На даний час це є лише попередженням, і не може слугувати підставою для неприйняття звіту. У разі, якщо Квитанція №1 містить повідомлення «ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО», значить документ дійсно містить помилку, опис якої надано нижче по тексту. У разі, якщо в квитанції відсутній опис справжньої помилки, слід зателефонувати у територіальний орган ДФС за місцем Вашої реєстрації для отримання консультації з даного приводу.

 

Як продовжити ключі без програми M.E.Doc (Медок)

 

У вас закінчується термін дії електронного підпису від ТОВ "Центр сертифікації ключів "Україна" і Ви хочете скористатись послугою автопродовження. Але у вас немає програми M.E.Doc (Медок), и ви не маєте бажання завантажувати і встановлювати її на ком'пютер.

 

Читати далі

 

Немає проблем. Ви можете згенерувати нові ключі (за умови відсутності змін у ваших реєстраційних та/або персональних даних) онлайн, на сайті.

Наше навчальне відео допоможе Вам!

 

Как продлить ключи без программы M.E.Doc (Медок) — Фото №1 | ukrzvit.ua

 

Чи можна отримати сертифікат електронного підпису за довіреністю?

 

З 07.11.2018 отримати послуги з формування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів за довіреністю (в т.ч. посвідченою нотаріально) неможливо.

 

Читати далі

 

Стаття 222 Закону України "Про електронні довірчі послуги" наголошує, що кожна фізична особа має з'явитись для отримання електронного підпису особисто. Ідентифікація підписанта відбувається за паспортом громадянина України або за іншими документами, які унеможливлюють виникнення будь-яких сумнівів щодо особи, відповідно до Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".

 

Відповідно до Регламенту кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ТОВ "Центр сертифікації ключів "Україна" за довіреністю можливе отримання ЛИШЕ кваліфікованого сертифікату електронної печатки.

 

Також довіреність потрібна для співробітника підприємства, який бажає отримати власний сертифікат відкритого ключа кваліфікованого електронного підпису без присутності керівника.

 

Зі зразками заповнення довіреностей можна ознайомитись за посиланням.

 

Конвертація ключів у формат Key-6.dat

 

Інколи може виникнути ситуація, що певне програмне забезпечення або система авторизації на веб-порталі не можуть працювати з електронними ключами ТОВ "Центр сертифікації ключів "Україна" в форматі *.ZS2 і їх необхідно конвертувати у формат Key-6.dat..

 

Читати далі

Як зареєструвати електронні ключі в ДПС?

 

У вас на підприємстві змінився бухгалтер, або співробітник отримав новий електронний підпис? Ви зробили автоматичне продовження дії сертифікатів КЕП за допомогою програми M.E.Doc (Медок) або СОТА?

Отримані сертифікати слід зареєструвати в Державній податковій службі. Для цього використовується Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису за формою J/F1391103.

 

Читати далі

Як отримати статус суб'єкту ЕДО в ДПС

 

При відправці звітів на реєстрацію в ДПС у відповідь надходить Квитанція №1 з помилкою:

 

Помилки: блок даних. Невірний підпис-сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів....

 

Це означає, що ви підписали звіти новими електронними підписами, які ще не зареєстровані на шлюзі ДПС.

 

Читати далі