Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Електронно цифровий підпис у Вишгороді

Якщо вам потрібен електронно-цифровий підпис у Вишгороді, але ви не знаєте, як його можна отримати, то вам варто ознайомитися з цим матеріалом. Він був підготовлений кваліфікованими співробітниками нашої компанії "Укрзвіт", яка активно просуває електронний документообіг на ринку України вже не перший рік.

Отже, для початку варто визначити, навіщо ж потрібен електронний цифровий підпис (ЕЦП). Він використовується для захисту цифрової документації, а також підтвердження її істинності і достовірності. Для того щоб його отримати, вам буде потрібно виконати ряд нескладних операцій.

По-перше, потрібно буде підписати договір з акредитованим центром видачі ключів ЕЦП. Зробити це ви можете двома способами. Перший з них передбачає складання паперового договору в 2-х примірниках (можна завантажити з нашого сайту) з вашим підписом і відправку його з переліком додаткових документів у Центр сертифікації, який надалі переправить вашу заявку в ЦСК "Україна". Другий спосіб більш простий. Він передбачає складання електронного договору, який знаходиться у вільному доступі на сайті ЦСК "Україна" або ж в програмному модулі "ME Doc". Після складання договору вам доведеться внести дані в спеціальну картку приєднання, підписати її і разом з іншими документами направити в центр реєстрації для подальшої процедури отримання ЕЦП.

По-друге, оплатити вартість послуг на отримання ЕЦП.

По-третє, скористатися ПО "ME Doc" і з його допомогою сформувати заявку на надання вам відкритого сертифіката ключа.

Якщо у вас залишилися якісь питання з приводу цього процесу, то ви завжди можете задати їх нашим спеціалістам і отримати розгорнуту відповідь.

Придбати «M.E.Doc»

Придбати ЭЦП

Придбати модуль "ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ"

Повернутися на головну сторінку