Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Електронно цифровий підпис у Вишгороді

 

Якщо вам потрібен електронно-цифровий підпис у Вишгороді, але ви не знаєте, як його можна отримати, то вам варто ознайомитися з цим матеріалом. Він був підготовлений кваліфікованими співробітниками нашої компанії "Укрзвіт", яка активно просуває електронний документообіг на ринку України вже не перший рік.

Отже, для початку варто визначити, навіщо ж потрібен кваліфікований електронний підпис (КЕП). Він використовується для захисту цифрової документації, а також підтвердження її справжності і достовірності. Для того аби його отримати, вам слід виконати декілька нескладних операцій.

По-перше, потрібно буде підписати договір з кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг (акредитованим центром сертифікації ключів). Зробити це ви можете двома способами. Перший з них передбачає складання паперового договору в 2-х примірниках (можна завантажити з сайту) з вашим підписом і відправку його з переліком додаткових документів у Центр сертифікації ключів "Україна". Другий спосіб більш простий. Він передбачає приєднання до електронного договору, який знаходиться у вільному доступі на сайті АЦСК "Україна" або ж в програмному модулі "M.E.Doc". Після ознайомлення з договором вам слід внести дані в спеціальну картку приєднання, підписати її і разом з іншими документами направити у відокремлений пункт реєстрації для подальшої процедури отримання КЕП.

По-друге, сплатити вартість послуг отримання КЕП.

По-третє, скористатися ПЗ "M.E.Doc" і за його допомогою сформувати заявку на надання вам кваліфікованого сертифікату ключа.

Якщо у вас залишилися якісь питання з приводу цього процесу, то ви завжди можете задати їх нашим спеціалістам і отримати розгорнуту відповідь.

 

Придбати «M.E.Doc»

Придбати ЕЦП

Придбати модуль "ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ"

Повернутися на головну сторінку