Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Де можна купити програмний продукт "MEDoc"?

Перш, ніж перейти до відповіді на це питання, давайте розберемося, що ж собою являє програмний продукт «MEDoc». Отже, це воістину унікальне рішення, яке було розроблено програмістами в допомогу кожному сучасному бухгалтеру, підприємцю та іншим людям, які пов'язані з документообігом в компанії. На сьогоднішній день на просторах нашої країни велика частина документального обороту робиться за допомогою цього програмного забезпечення. В його основі лежить інтуїтивно зрозуміла оболонка, що дозволяє видозмінювати і модифікувати програму під потреби окремо взятого підприємства. Це означає, що незалежно від сфери Вашої діяльності і напрямку бізнесу, Ви можете придбати собі це ПЗ й істотно спростити життя Вашої бухгалтерії. 
 
Працювати в цій програмі досить просто, Вам лише доведеться пройти курс навчання і вже згодом удосконалювати і розширювати свої пізнання при роботі з цим продуктом. Якісно підготувати і ознайомити Вас з базою даного програмного забезпечення зможуть наші фахівці на індивідуальних заняттях. 
 
На сьогоднішній день Ви можете купити медок в Вишневому або Борисполі в нашій компанії. Все, що Вам потрібно зробити, це зателефонувати нам за контактним телефоном і залишити Ваше замовлення. Ми подбаємо про те, щоб Ви залишилися задоволені співпрацею з нами і надамо Вам всіляку підтримку з обслуговування програмного продукту «MEDoc» в майбутньому.

Придбати «M.E.Doc»

Придбати ЭЦП

Придбати модуль "ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ"

Повернутися на головну сторінку