Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Як оновити Медок до останньої версії?

 

Завантажити оновлення Медок

 

Програму Медок слід оновлювати періодично. В першу чергу, це пов'язано зі змінами у законодавстві, а також бланків та форм звітностей. Крім того, розробники постійно допрацьовують та покращують функціонал задля комфортної роботи користувачів.

Існує два варіанти оновлення: автоматично і вручну. Розглянемо обидва.

 

Як оновити Медок до останньої версії автоматично

 

Автоматичне оновлення програмного комплексу стало знову доступне з версії 10.02.197. Якщо комп'ютер підключений до інтернету, то при включенні Medoc автоматичне оновлення починається одразу після підтвердження користувача.

 

 

Вам залишиться тільки дочекатися завершення процедури.

 

 

Якщо напередодні ви не зберегли резервні копії, то забороніть оновлення, клацнувши «Ні». Далі створіть файл з резервною базою даних та примусово оновіть версію, дотримуючись інструкції нижче.

 

 

Якщо копії зберігаються автоматично при кожному закритті Медок, дозвольте оновлення.

Зверніть увагу! Якщо у вас мережева програма, то перед тим, як дозволити оновлення, переконайтеся, що всі робочі станції закриті.

 

Як оновити Медок вручну

 

Для примусового оновлення локальної версії, клацніть на кнопку «Оновити програму». При виявленні оновлень відкриється вікно «Оновлення програмного забезпечення».

 

 

В правій частині розташоване поле з актуальними оновленнями. Оберіть потрібну версію на натисніть «Далі».

 

 

Пакети Medoc оновлення будуть завантажуватись почергово. Припустимо, у вас була версія 11.02.006, а зараз плануєте оновити до 11.02.020. Тобто, спочатку завантажиться 11.02.007, потім 11.02.008 і так далі, доки не буде завантажено необхідне оновлення.

 

 

Переривати процес не потрібно, дочекайтеся завершення. Потім закрийте програму для встановлення оновлень.

 

 

По завершення на екрані з'явиться протокол з результатом, а Медок буде доступний для роботи.

 

 

Якщо у вас встановлено мережеву версію, то оновлення виконується виключно на серверному комп'ютері. Програми для клієнтських станцій після цього оновлюються автоматично. Під час процедури всі робочі станції мають бути закриті.

Далі виконуєте наступне. Натискаєте «Пуск», далі відкриваєте «Всі програми», обираєте M.E.Doc Server, а потім «Моніторинг користувачів».

 

 

При запуску система сама запропонує оновити програмний комплекс, а також підкаже, хто з користувачів підключений до Медок.

 

 

Попросіть їх створити резервні копії та закрити програму. Подальше оновлення відбувається по аналогії з локальною версією.

 

 

Де знайти останнє оновлення Медок

 

Завантажити оновлення Медок можна і вручну з сайту ukrzvit.ua. Перейдіть на нього і в розділі M.E.Doc знайдіть розділ з оновленнями.

 

 

Він розташований знизу. Оберіть потрібне оновлення, і ознайомтесь з інформацією щодо нього.

 

Завантажити оновлення Медок: нюанси

 

Принцип встановлення Медок при самостійному завантаженні файлів з сайту той самий, що й при їх завантаженні через програму. Тобто вам слід завантажити всі відсутні версії та почергово встановити їх, доки не оновите ПЗ до останньої.

 

 

 

Якщо у Вас виникли складнощі з оновленням програми або ж ви не бажаєте заглиблюватись у технічні подробиці і бажаєте витрати час з більшою користію, займаючись своєю безпосередньою роботою, ми пропонуємо скористатись послугою віддаленого підключення наших спеціалістів для вирішення Ваших проблем!