Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73
  • м. Київ (044) 228-13-73 вул. Миколи Лєскова 3А
  • м. Бориспіль (044) 361-48-14 вул.Київский Шлях, 86
  • м. Вишневе (044) 361-48-34 вул. Котовського, 36
  • м. Київ (044) 228-13-73 вул. О. Кошиця 7-А
  • м. Бровари (044) 221-13-73 вул.Киевська, 227
  • м. Вишгород (044) 227-13-73 просп. Т.Шевченка, 2-Д

ЯК ПЕРЕЙТИ НА 1С 8

Актуальність переходу бухгалтерії з версії «1С: Підприємство 7.7» на «1С: Підприємство 8»

 

Платформа 1С є - найбільш популярним і зручним програмним забезпеченням для організації роботи бухгалтерів, фахівців з продажу та фінансистів в Україні.

Навесні 1999 року на ринок вийшла версія 7.7, яка стала справжнім хітом в сегменті програм для автоматизації бухгалтерського обліку на підприємствах всіх сфер діяльності. Основними перевагами цієї платформи стали простота програмування, доступна вартість типових рішень, відсутність високих вимог до технічної базі компанії (Комп'ютерів і серверів).

Але законодавство в сфері бухгалтерського обліку та контролю в Україні одне з найбільш динамічних і швидко мінливих. Нові вимоги до операційного контролю, введення норм МСФЗ і нових форм звітності зробили програми на базі платформи 7.7 не актуальними. Дана платформа не підтримується розробниками з 2003 року. Тому нові вимоги законодавства немає можливості реалізувати і більшу частину нових звітів бухгалтери повинні заповнювати вручну, що створює проблеми в швидкості ведення обліку та є причиною частих помилок.

 

Вартість «1С: Підприємство 8»

Купівля нового програмного забезпечення для компанії - це витрати, яких керівництво намагається уникнути за будь-яку ціну. Але придбання нової версії «1С.8» повністю окупає себе в короткий час. З виходом чергового нового звіту бухгалтеру потрібно шукати нову форму, вивчати правила заповнення і, як факт, затримуватися на роботі. Купуючи нову платформу, ви отримуєте актуальне на даний момент часу програмне забезпечення і подальший супровід програми відповідно до вимог чинного законодавства.

У вартість пакету «1С.8» входять:

- Програмне забезпечення «1С: Підприємство 8. Бухгалтерія для України»;

- Доставка, встановлення та первісна настройка програми;

- Повний інформаційно-технологічний супровід пакета на 3 місяці;

- Безкоштовне користування «Сервісом здачі електронної звітності« 1С-Звіт »на 3 місяці;

Клієнтам, у яких встановлена ​​ліцензійна платформа 7.7, при купівлі нової версії 8 надається знижка до 50% від вартості програми.

 

Підготовка до переходу

Технічно платформи 7.7 і 8 кардинально відрізняються один від одного. Тому фахівці, які супроводжували попередню версію програми, не зможуть самостійно повноцінно впровадити новий пакет. Також в новій версії реалізована можливість перенесення тільки частини даних або додавання власних розробок в наявне програмне забезпечення. При інтеграції даних потрібно вміти повністю контролювати процес, так як неправильні дії можуть привести до некоректного вивантаження і проблем з початком експлуатації.

Потрібно враховувати наступні фактори:

- Коректність ведення обліку в версії 7.7: стара платформа давала можливість вносити власні розробки, які можуть не зістиковуватися з новою версією;

- Обсяг перенесених даних: чим більшу базу потрібно переносити, тим вище будуть витрати часу і сил;

- Закриття звітного періоду: перехід на нову платформу краще здійснювати на початку року після здачі звітності;

- Застарілі дані: перед переходом на нову версію краще перевірити всі довідники на предмет неактуальної інформації і видалити все непотрібне.

 

Механізми переносу даних

Перенести дані з версії 7.7 на нову платформу можна трьома способами:

1) типовий механізм: такий спосіб ідеально підходить для компаній, у яких встановлена версія 7.7 останньої конфігурації і кількість самостійних доробок мінімальна. При типовому перенесенні такі доопрацювання враховуватися не будуть, тому перед початком експлуатації може знадобитися ручне виправлення даних;

2) індивідуальне вивантаження: найбільш трудомісткий механізм, при якому для кожного клієнта пишеться своя процедура перенесення. Це оптимальний спосіб міграції для великої компанії, у якої є безліч власних доробок і великі бази даних;

3) ручне перенесення: підходить для маленьких компаній, у яких порівняно невелика база даних. Головним плюсом такого механізму є коректне перенесення всіх позицій, номенклатури і оборотів за попередні періоди.

 

Навчання і експлуатація

Перед початком експлуатації нової версії кожному бухгалтеру необхідно пройти навчання. Це допоможе уникнути помилок і питань при роботі з оновленим програмним забезпеченням. Таке навчання допомагає знизити вартість впровадження нової платформи, а також скоротити витрати часу на введення в експлуатацію.

Після початку роботи нового програмного забезпечення в програму можуть бути внесені доопрацювання, які необхідні для даної компанії. Цей процес називається супроводом і необхідний кожному клієнту. Фахівці компанії «Укрзвiт» володіють усіма необхідними знаннями, як для перенесення даних, так і для подальшого супроводу програми.

Вже на стадії встановлення програмного забезпечення ви можете обговорити всі плановані доопрацювання та отримати кваліфіковану консультацію з будь-якого питання, що стосується нової версії програми.

Робота з професіоналами - це надійна інвестиція в майбутнє вашої компанії.