Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Як завантажити сертифікати в програму і налаштувати комплект підписів ЕЦП | КЕП?

 

Завантаження сертифікатів АЦСК "Україна"

Завантаження сертифікатів інших АЦСК

Конвертація ключів АЦСК Приватбанк

 

Після того, як ви успішно отримали сертифікати електронних ключів в центрі сертифікації, їх необхідно завантажити в систему електронного документообігу «M.E.Doc». Сертифікати ТОВ "Центр сертифікації ключів "Україна" завантажуються безпосередньо в програмі. Для цього перейдіть в "Головне меню" — "Адміністрування" — "Сертифікати"

 

 

В розділі "Встановлені сертифікати" на панелі інструментів натиснути піктограму "Завантажити з Інтернету" (або F5 на клавіатурі). Аналогічно з верхнього меню "Правка" — "Завантажити з Інтернету"

 

 

Завантаження сертифікатів інших АЦСК

 

Сертифікати інших центрів сертифікації необхідно попередньо зберегти в папку на компьютері або флешці. Потім перейдіть в "Головне меню" — "Адміністрування" — "Сертифікати". На панелі інструментів натиснути піктограму "Додати сертифікат" (або F5 на клавіатурі). Аналогічно з верхнього меню "Файл" — "Додати сертифікат".

 

 

Далі у вікні, що відкриється, необхідно вказати папку, де знаходяться збережені сертифікати.

 

 

 

Після вдалого завантаження сертифікатів програма запропонує змінити налаштування комплекту підписів для кожного виду звітності.

 

 

 

Конвертація ключів АЦСК Приватбанк

 

Для того, аби використовувати в програмі «M.E.Doc» ключі Приватбанку, їх необхідно попередньо конвертувати в формат ключів АЦСК "Україна".

Для цього переходимо в "Головне меню" — "Адміністрування" — "Сертифікати", розділ "Встановлені сертифікати".

В меню "Сервис" обираємо "Конвертація ключа JKS"

 

 

У вікні, що відкрилося, обираємо шлях до папки, де знаходиться ключ АЦСК Приватбанк у форматі *.jks. Потім вводимо пароль до ключа і вказуємо шлях до папки, куди будуть збережені конвертовані ключи (можна вказувати ту саму папку).

 

 

 

Після повідомлення про успішну конвертацію слід підтягти сертифікати в програму «M.E.Doc» з папки з конвертованими ключами

 

 

 

і налаштувати комплект підписів