Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Як створити Повідомлення про ЕЦП | КЕП за формою J/F1391103

Як зареєструвати електронні ключі в ДПС?

 

Якщо у вас на підприємстві змінився бухгалтер, або співробітник отримав новий електронний підпис чи ви зробили автоматичне продовження дії сертифікатів КЕП за допомогою програми M.E.Doc або СОТА, то попередньо слід завантажити нові сертифікати та налаштувати комплект підписів.

Далі отримані сертифікати слід зареєструвати в Державній податковій службі. Для цього використовується Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису за формою J/F1391103.

Для того, аби створити даний документ, переходимо в Головне меню — Звітність — Реєстр звітів.

 

 

В Реєстрі звітів за допомогою кнопки на панелі інструментів (або через верхнє меню Файл - Створити звіт) створюємо потрібний звіт.

 

 

У вікні, що відкрилося, переходимо в розділ Державна податкова служба і за допомогою кнопки Фільтр знаходимо Повідомлення.

 

 

Обираємо мишкою рядок з потрібним нам шаблоном і за допомогою кнопки Створити або подвійним кліком правої кнопки мишки відкриваємо звіт для заповнення.

 

 

Далі заповнюємо звіт в залежності від того, які саме сертифікати електронного підпису слід зареєструвати.

 

Новий ключ бухгалтера та/або співробітника

 

В такому випадку клікаємо на поле П.І.Б. Справа з’являється кнопка [...]

 

 

і за допомогою цієї кнопки відкриваємо Довідник сертифікатів.

 

 

Підсвічуємо потрібний нам сертифікат та натискаємо кнопку Вибрати. За необхідності за допомогою кнопки [+] можна додати необхідну кількість рядків, якщо потрібно зареєструвати одразу декілька сертифікатів.

 

 

Заповнюємо поля з інформацією про виконавця.

Далі через вкладку Наступні дії перевіряємо звіт та накладаємо електронні підписи: спочатку тих осіб, кого ми реєструємо, потім керівник і печатка. Відправляємо документ в контролюючий орган та очікуємо квитанції.

Після отримання позитивної квитанції №2 сертифікати можна використовувати для відправки звітності в державні органи.

 

Автопродовження сертифікатів

 

У випадку, коли ви скористалися можливістю здійснити автоматичне продовження дії сертифікатів КЕП без відвідування центру обслуговування компанії Укрзвіт, в розділі Встановлені сертифікати у вас є сертифікати, у яких незабаром спливає термін дії, та нові, які вже почали діяти.

В такому випадку у створене Повідомлення ви маєте підтягти нові сертифікати (відрізнити їх можна за датою початку дії).

 

 

Заповнюємо поля з інформацією про виконавця.

Далі через вкладку Наступні дії перевіряємо звіт та накладаємо електронні підписи.

Зверніть увагу! Спочатку накладаються підписи тих осіб, кого ми реєструємо, тобто використовуємо папку, в якій збережено нові ключі. У випадку використання захищених носіїв програма автоматично ставить відмітку Використовуватити захищений носій.

Після того, як накладено всі нові підписи, повторно з'являється вікно для накладання підпису керівника. Тут необхідно вказати папку, в якій зберігається попередній ключ. Для захищеного носія слід обрати сертифікат, у якого спливає термін дії. Аналогічно накладаємо попередній ключ електронної печатки.

Відправляємо документ в контролюючий орган та очікуємо квитанції.

Після отримання позитивної квитанції №2 сертифікати можна використовувати для відправки звітності в державні органи.

 

 

Якщо у Вас виникли складнощі з налаштуванням та реєстрацією електронних підписів або ж ви не бажаєте заглиблюватись у технічні подробиці і бажаєте витрати час з більшою користію, займаючись своєю безпосередньою роботою, ми пропонуємо скористатись послугою віддаленого підключення наших спеціалістів для вирішення Ваших питань!