Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Отримати ЕЦП

Як отримати електронно цифровий підпис
Перед тим, як отримати цифровий підпис в АЦСК УКРАЇНА, необхідно: 
 
1. Підписати договір, який дозволить надалі використовувати послуги ЕЦП. Організувати даний захід можна за рахунок складання: 
 
- Паперового договору (або картки приєднання до електронного договору), який оформлюється у двох примірниках, а також подається разом з комплектом документації до Центру сертифікації для подальшої відправки в АЦСК УКРАЇНА; 
 
- «Безпаперового» договору (представленого в електронному вигляді), з яким можна попередньо детально ознайомитися на сайті або в системі електронного документообігу. Після заповнення всіх рядків офіційного паперу і його підпису, документ в одному екземплярі надається разом з повним пакетом паперів адміністратору реєстрації. Як і Договір, підписаний з метою надання послуг ЕЦП, Картка приєднання обов'язково повинна бути підписана керівником фірми чи підприємства. 
 
2. Сплатити рахунок за надання послуг ЕЦП, згідно наданого прайса
 
3. Сформувати в системі електронного документообігу "М.E.Doc" заявку на отримання відкритого ключа за інструкцією. 
 
До того, як зробити цифровий підпис, Ви маєте можливість завантажити інструкцію і уважно ознайомитися з усіма перевагами, тонкощами і нюансами даного процесу. 
 
Зверніть увагу! 
 
Заявки на сертифікати повинні бути заповнені на підставі вимог, описаних в наказі Міністерства Юстиції України та інших державних служб, зайнятих у галузі спеціальних зв'язків і захисту інформації на території України. 
 
4. Надати адміністратору реєстрації повний пакет необхідних документів
 
Тільки після виконання всіх перерахованих вище операцій Ви зможете стати власником сертифікату ключів для подальшого використання електронного цифрового підпису під час складання та здачі документів. 
 
Всю документацію Ви зможете оформити за допомогою електронної звітності «MEDoc», яка дозволяє створювати документацію в електронному варіанті. При цьому витрати за часом значно скоротяться, а головне, Ви зможете використовувати електронний цифровий підпис під час створення податкових накладних.
 
Як здавати електронну звітність