Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Як придбати Медок (Medoc)?

 

Доступні ціни на послуги компанії «Укрзвіт»

 

 

Наша компанія «Укрзвіт» працює на ринку України з 2011 року і надає всім своїм клієнтам різноманітні види послуг з організації та налагодження процесу електронного документообігу на їхніх підприємствах. Ми продаємо ліцензії та обслуговуємо клієнтів, що працюють з таким програмним забезпеченням: 1С:Підприємство 8, «M.E.Doc»  і антивірусний захист «Панда».

 

В даному розділі нашого сайту можна ознайомитися з деякими нашими послугами.

 

Якщо вам необхідно придбати програмний продукт «MEDoc», то просто скористайтеся спеціальним посиланням під цим абзацем. Перейшовши по ньому, ви зможете без проблем вибрати потрібний тип ПЗ і отримати розгорнуті дані за вартістю, як нового продукту, так і послуг з його продовження. Цей процес точно не відніме у вас багато часу і за декілька хвилин ви зможете легко оформити замовлення на покупку необхідної для роботи системи електронного документообігу.

Як придбати Медок | M.E.Doc? — Фото №6 | ukrzvit.uaКомп'ютерна програма Медок

Як придбати Медок | M.E.Doc? — Фото №7 | ukrzvit.uaМодуль "Облік ПДВ"

 

Також на цій сторінці розташоване ще одне посилання, активувавши яке, можна залишити замовлення на виклик фахівця для вирішення тих чи інших проблем з вашим програмним забезпеченням. Наші співробітники гарантовано зроблять свою роботу якісно, проведуть наладку програми і покажуть, як правильно з нею працювати. Вам лише потрібно заповнити невелику форму замовлення і дочекатися дзвінка оператора.

Як придбати Медок | M.E.Doc? — Фото №8 | ukrzvit.uaВиклик спеціаліста

 

Якщо ж вам потрібно отримати ключ електронного цифрового підпису — не біда. Просто пройдіть за посилання, розташованим нижче, дайте відповіді на питання невеликої анкети і отримайте прайс. Знов-таки все дуже просто, доступно і зрозуміло. Ми намагаємося максимально спростити життя своїм клієнтам, тому співпраця з нами вам гарантовано сподобається. Запрошуємо всіх бажаючих скористатися послугами нашої компанії і на своєму власному досвіді відчути всі переваги використання системи електронного документообігу на підприємстві.

 

Як придбати Медок | M.E.Doc? — Фото №9 | ukrzvit.uaСертифікат ключа кваліфікованого електронного підпису