Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Основні переваги "MEDoc"

Якщо Ви хочете істотно заощадити свій час, який Ви витрачаєте на складання та виписку різних документів, то Вам безперечно варто встановити у себе на підприємстві такий програмний продукт, як «MEDoc». Після цього у Вас зникне питання - як здати звіт в електронному вигляді. Це унікальне і інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення, що дозволяє готувати різні типи документів в електронному вигляді і передавати їх до контролюючих органів. 
 
   Використовуючи у своїй роботі «MEDoc», Ви отримуєте: 
1. Можливість формування звітів різної категорії складності і цільового спрямування для всіляких контролюючих органів: міністерства доходів і зборів, Міністерства статистики, комісії з цінних паперів, Податкової служби та інших перевіряючих служб. 
2. Можливість складання специфічних звітів, які характеризують діяльність конкретно Вашого підприємства. 
3. Можливість підписувати документи електронним підписом, тим самим роблячи їх абсолютно легітимними і які мають юридичну силу нарівні з паперовими аналогами. 
4. Можливість здійснювати електронний обмін документами між компаніями, де також встановлено програмне забезпечення «MEDoc». Тільки уявіть собі, Вам більше не доведеться їхати на інший кінець міста, щоб завезти Вашому контрагенту податкову накладну або акт звірки. 
5. Можливість друку бланків первинної документації. 
 
Про те, як здавати електронну звітність та користуватися програмою «MEDoc», Ви можете дізнатися в нашій компанії. Ми розробили унікальний курс підготовки, який дозволить Вам в найкоротший термін освоїти цей програмний продукт і застосовувати отримані знання на практиці.

Придбати «M.E.Doc»

Придбати ЭЦП

Придбати модуль "ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ"

Повернутися на головну сторінку