Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73
  • м. Київ (044) 228-13-73 вул. Миколи Лєскова 3А
  • м. Бориспіль (044) 361-48-14 вул.Київский Шлях, 86
  • м. Вишневе (044) 361-48-34 вул. Котовського, 36
  • м. Київ (044) 228-13-73 вул. О. Кошиця 7-А
  • м. Бровари (044) 221-13-73 вул.Киевська, 227
  • м. Вишгород (044) 227-13-73 просп. Т.Шевченка, 2-Д

ЩО Є КЛЮЧАМИ ПРОГРАМИ "M.E.DOC"?

Електронний цифровий підпис або ж ключ, як його прийнято називати в колі професійних бухгалтерів, використовується для забезпечення юридичної сили будь-якому електронному документу, переданому за допомогою програмного продукту "M.E.Doc". Дана можливість вступила в силу в дві тисячі четвертому році, відразу після відповідної постанови Верховної Ради України. 
 
Електронні ключі в Україні володіють всіма сучасними атрибутами звичайного (власноручного підпису): 
1. Засвідчує факт прийняття особою, яка підписала договір або документ, всіх його положень та покладає на нього подальшу відповідальність за підписаний документ. Людина, яка використала електронний цифровий підпис вже не може відмовитися від свого рішення і змушена цілком виконувати умови договору. 
2. Дає гарантію на те, що підписаний документ не буде згодом змінений або ж якимось чином спотворений. 
3. Засвідчує особистість тієї людини, яка підписала документ. 
 
Основні переваги даного способу документообігу полягають в наступному: 
1. Повна конфіденційність інформації. Ваш документообіг НЕ буде доступний третім особам, які не мають у своєму розпорядженні особливого ключа. 
2. Доступність і простота використання. У Вас не виникне труднощів освоїти цю систему за нетривалий час, незалежно від Ваших навичок володіння персональним комп'ютером. 
3. Захищеність переданої інформації. 
4. Можливість передавати документи швидко і без зайвих витрат всім перевіряючим структурам нашої країни. 
5. Використання в управлінському процесі сучасних способів ведення обліку. 
 
Ключі програми «M. E. Doc»та їх характеристики 
 
Ключі медок видаються спеціальним акредитованим органом України - "Українським центром сертифікації" і дозволяють без яких би то не було вагомих проблем підписувати різні електронні папери (звіти про реалізовані роботи, накладні податкового зразка і т. Д.). Відповідно до законодавства нашої держави і певним нормативно-правовим актам, документ, підписаний за допомогою електронно-цифрового підпису, наданий центром сертифікації, має аналогічну силу з тим папером, на якому поставлена ​​мокра печатка фірми. 
Вищеназвані ключі бувають - відкритого і закритого типу. Останній є секретним або ж особистим і є в наявності тільки у власника електронно-цифрового підпису. Якщо Вам необхідно «зашифрувати» Ваш документ, щоб його отримав Ваш контрагент, то Ви повинні скористатися відкритим ключем. Секретний же ключ використовується для розшифровки тих документів, які надходять від Ваших партнерів. Пам'ятайте, що відкритий і закритий шифри повинні працювати тільки разом. 
 
Віртуальний обмін документами міцно увійшов в буденне життя нинішнього бізнесмена, так як він вагомо спростив, так звану бюрократію і дав можливість знизити витрачений час, який регулярно використовувався для відвідування різних установ і служб (для здачі необхідних документів). Тому, долучайтеся до новомодної течії і замовляйте собі віртуальні ключі. Вони стануть Вашим впевненим супроводжуючим і допоможуть у вирішенні багатьох питань, зведених до обороту документами.

Придбати «M.E.Doc»

Придбати ЭЦП

Придбати модуль "ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ"

Повернутися на головну сторінку