Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Купити Медок: ціни в Києві на MEDoc від Укрзвіт

Електронна звітність M.E.Doc: 
оптимізація часу і сил

   Програми електронної звітності значно спростили працю бухгалтерів і дозволяють уникнути численних рахункових і фактичних помилок. Та й час, який раніше витрачався на черги у податковій, можна використовувати на більш приємні і корисні дії.

M.E.Doc - рішення, яке допомагає вирішити задачу звітності ефективно.
 
   Електронний документообіг, впроваджений за допомогою системи медок, робить систему діловодства значно простішею та продуктивною. За допомогою цієї програми можна сформувати рахунки, звичайні і податкові накладні, акти та податкові звіти. Численні механічні процеси автоматизуються, внаслідок чого значно знижується ймовірність помилок і втрати важливих документів. Якщо звітність, створену за допомогою м.е.док, підписати електронним цифровим підписом, вона прирівнюється до оригіналу паперового документа.


Переваги програми m.e.doc:

- Податкові накладні створюються з мінімальними витратами часу. Програма Медок допомагає налагодити обмін податковими накладними між контрагентами, тому тепер не потрібно чекати реєстрації цих документів, щоб внести інформацію в свою звітність;
- Електронні накладні Medoc дозволяє підписувати електронним цифровим підписом;
- Медок дозволяє реєструвати документи в єдиному реєстрі;
- Ви не витрачаєте час на черги і не завжди приємне спілкування з представниками контролюючих органів.
 
 
 
   Купити Медок можна за допомогою нашого сайту, зробивши замовлення на спеціальній сторінці. Після придбання програми medoc ви зможете безперешкодно подавати звітність в усі фіскальні органи:

- Державну фіскальну службу;
- Держстат;
- Пенсійний фонд України;
- Фонд соціального страхування України.

   М.e.doc онлайн - це єдиний ресурс, що дозволяє створити форму звітності ЄСВ в електронному вигляді безкоштовно. Для всіх, хто ще не знайомий з особливостями роботи програми, розміщені докладні відеоуроки по створенню форм і подання електронних звітів на нашому сайті медок.

 
Купити Медок в Києві

  Придбати програму киянам, як і жителям інших міст України, досить просто. Необхідно лише пройти по спеціальному посиланню і вибрати ті системні вимоги, яким відповідає встановлене на вашому обладнанні ПО. Після чого зробити замовлення і, сплативши рахунок, отримати необхідний вам програмний продукт.

  
Забиваючи в пошуковик Медок ціна, пам'ятайте, що вартість продукту залежить від того, юридична або фізична особа є покупцем, локальну або мережеву версію ви хочете придбати, які сертифікати будуть використовуватися.

   
Електронний документообіг заощаджує час і сили працівників бухгалтерії, а також матеріальні ресурси. Ви не витрачаєте час на пошук необхідного документа, перебираючи десятки папок і сотні файлів в них. Та й місця для зберігання стопок паперової звітності вже не знадобиться. Працівники зможуть зосередитися на більш цікавих і важливих завданнях, ніж механічне створення звітності. Це благотворно позначиться на їх працездатності.
 
Ключі M.E.Doc 
Акція на M.E.Doc 
Ліцензія на M.E.Doc 
Сертифікат M.E.Doc 
M.E.Doc Бориспіль 
M.E.Doc Бровари 
M.E.Doc Вишневе