Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Купити Медок: ціни в Києві на MEDoc від Укрзвіт

 

Електронна звітність M.E.Doc: оптимізація часу і сил

 

На сьогодні електронна звітність значно удосконалила та автоматизувала роботу бухгалтера. Та й час, що раніше витрачався на черги у податковій, можна використовувати на приємніші та корисніші дії. M.E.Doc — рішення, яке допомагає вирішити задачу звітності ефективно.

Електронний документообіг, впроваджений за допомогою M.E.Doc, робить систему діловодства значно простішою та продуктивною. Програма дає можливість сформувати і відправити будь-які первинні документи — рахунки, податкові накладні, акти, а також звіти в усі контролюючі органи. Численні механічні процеси автоматизуються, внаслідок чого значно знижується ймовірність помилок і втрати важливих документів. Якщо звітність, створену за допомогою M.E.Doc, підписати КЕП (КЕП M.E.Doc), вона прирівнюється до оригіналу паперового документа.

Придбати Медок в Києві можна через сайт ukrzvit.ua.

 

Купити медок на ukrzvit.ua

 

Щоб купити програму Медок необхідно лише пройти по спеціальному посиланню і вибрати конфігурацію, що вам максимально підійде. Після замовлення і сплати рахунку ви отримаєте код доступу, який дає можливість користуватися ПЗ Медок без обмежень.

 

Програма M.E.Doc: ціна в Києві

 

Модуль M.E.Doc Локальная версия, грн. Сетевая версия, грн.
M.E.Doc.Звітінсть для юридичних осіб на загальній системі оподаткування  
рік 2202 / 2002* 2502 / 2302*
півріччя 1252 / 1097* 1422 / 1262*
квартал 782 / 622* 1022 / 872*
M.E.Doc.Звітність для юридичних осіб на єдиному податку 1402 / 1202* 1702 / 1502*
M.E.Doc.Звітність для фізичної особи-підприємця 552 / 442* 772 / 662*
M.E.Doc.Облік ПДВ 1302 / 1002*
M.E.Doc.Бізнес (Електронний документообіг) 1442
M.E.Doc.Інтеграція 752
M.E.Doc.Облік акцизного податку 3702 / 3502*
M.E.Doc.Облік акцизного податку з доступом до АРІ 6002
M.E.Doc.Звітність до НБУ для небанківських фінансових установ 652
M.E.Doc.Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL) 9802
M.E.Doc.Банківські рахунки 2152 / 1952*
M.E.Doc.Зарплата 1052

* Акція для власників КЕП КНЕДП ТОВ "Центр сертифікації ключів "Україна"

 

 

Після придбання програми M.E.Doc ви зможете вільно подавати звітність в усі контролюючі органи:

- Державну податкову службу;

- Державну службу статистики;

- НБУ для небанківських установ;

- Фонд соціального страхування України;

- та інші контролюючі органи.

Вводячи в рядок пошуку “Медок ціна”, пам'ятайте: вартість продукту залежить від того, юридична або фізична особа є покупцем, локальну або мережеву версію ви хочете придбати, якого АЦСК електронно-цифровий підпис ви будете використовувати.

В ПЗ Медок електронний документообіг заощаджує час і сили працівників бухгалтерії, а також матеріальні ресурси підприємства. Ви не витрачаєте час на пошук необхідного документа, перебираючи десятки папок і сотні файлів в них. Та й місця для зберігання стопок паперової звітності вже не знадобиться. Працівники зможуть зосередитися на більш цікавих і важливих завданнях за ручне створення звітності.

Які ще є переваги у цієї програми?

 

Переваги програми M.E.Doc

 

Купуючи програму Медок, ви отримаєте такі можливості:

• Ведення кадрового обліку;

• Облік ПДВ (створення та реєстрація податкових накладних, автоматичне формування звітів з реєстру первинних документів);

• Створення та обмін із засобом КЕП первинними документами;

• Формування податкових документів на основі первинних документів;

• Облік заробітної плати;

• Підписувати електронним цифровим підписом;

• Формувати звіти на основі реєстра документів для контролюючих органів.

Ви не витрачаєте час на черги і не завжди приємне спілкування з представниками контролюючих органів.

 

Медок для ФОП

 

У нашій країні ситуація, в якій на невеликих підприємствах всю бухгалтерію веде безпосередньо директор — цілком нормальна, адже можливість найняти окремого спеціаліста є далеко не у всіх. Іноді керівники підприємств вкладають гроші в навчальні курси, щоб розібратися з веденням фінансів. Але це теж недешеве задоволення. Програма Медок для ФОП позбавляє вас від таких вкладів.

• Інтуїтивний інтерфейс програми дозволяє розібратися в ній за 15 хвилин навіть тим людям, які не люблять освоювати нові технології.

• Бухгалтерська програма Медок для ФОП коштує лише 442 гривні. Для порівняння середня зарплата бухгалтера становить 15 000 гривень в Києві і 8 000 по регіонах, а курси бухгалтерського обліку обійдуться в суму від 4 500 гривень.

• У програмі для ФОП доступні така ж кількість функцій, що і для великого підприємства. При бажанні можна використовувати додаткові модулі Медок для розширення.

 

Якщо у вас ще залишились питання, ви можете звернутись до нас за консультацією.

 

 

Відгуки від клієнтів 

 

Укрзвіт: Купити Медок: ціни в Києві на MEDoc від Укрзвіт —  — Фото №9 | ukrzvit.ua
16.08.2021
         

 

У нас в країні нічого постійого не має, завжди щось змінюється, особливо це стосується бланків звітності!!! Не встигнеш звикнути до одного, як вже вводять нові і нові, дуже я оцінила в цьому плані програму M.E.Doc, не потрібно паритися та шукати нові бланки, просто вчасно оновити і в тебе все є в повному доступі! Довго мене менеджер вмовляла на цю програму, воно, наче і не такі великі гроші, та все якось руки не доходили. Тепер я можу з впевненістю сказати ДЯКУЮ компанії Укрзвіт за якість обслуговування, голова за звіти перестала боліти зовсім!

Ніна Валентинівна, бухгалтер

 

Укрзвіт: Купити Медок: ціни в Києві на MEDoc від Укрзвіт —  — Фото №6 | ukrzvit.ua
16.06.2021
         

 

ДЯКУЮ УКРЗВІТу за розуміння з півслова, витримку та доброзичливість. Безпосередньо я користуюсь років з 9-ть (я вже й загубила лік рокам) і пропоную на фірмах, де мені пропонують роботу, обслуговування в УКРЗВІТІ (вже "подружила" 1-го ФОПа та 2-а Товариства). Я без вас, як без рук. ОСОБИСТА ПОДЯКА ОКСАНІ ! МОЛОДЧИНА!

Богаченко Валентина, бухгалтер ТОВ "ПЕРША КЛІМАТИЧНА КОМПАНІЯ"

 

Укрзвіт: Купити Медок: ціни в Києві на MEDoc від Укрзвіт —  — Фото №9 | ukrzvit.ua
11.06.2021
         

 

Висловлюємо подяку фахівцям Віталію та Валентині, це кваліфіковані спеціалісти і чудові доброзичливі люди. Питання, що відносяться до їх компетенції опрацьовуються без зволікань. Відповіді завжди грамотні та зрозумілі. Приємно спілкуватися. Наснаги вам, ви найкращі!

Діденко М.В., директор ПП «Д.О.Н.»

 

Укрзвіт: Купити Медок: ціни в Києві на MEDoc від Укрзвіт —  — Фото №8 | ukrzvit.ua
25.05.2021
         

 

Я дуже рада, що нарешті знайшла програму, яка легка, зрозуміла та з хорошою підтримкою. Стільки років мучилася, завжди не довіряла тим, хто розказував про медок. Яка я зараз рада, що таки спробувала, тому що це дійсно програма, яка полегшує роботу, в будь-який час можна зробити, будь коли відправити, ще й передивитися календар звітів, якщо щось забула.

Ніна Миколаївна, бухгалтер СФГ

 

Укрзвіт: Купити Медок: ціни в Києві на MEDoc від Укрзвіт —  — Фото №7 | ukrzvit.ua
13.05.2021
         

 

Сама зрозуміла програма, постійно актуальні бланки та якісна консультація спеціалістів Укрзвіту. З Медком ми перестали боятися, що не вчасно сдамо звіт, або здамо застарілу версію того ж звіту.

Лідія Іванівна, бухгалтер

 

Укрзвіт: Купити Медок: ціни в Києві на MEDoc від Укрзвіт —  — Фото №6 | ukrzvit.ua
03.05.2021
         

 

Веду декілька ФОПів, довго користувалася різними програмами та сервісами для подачі звітності, та все було не те. В одній все дуже незрозуміло, в одній абсолютно відсутня тех. підримка, в іншій взагалі все висить годинами. Нещодавно, знайома порадила Медок, так я потрапила на обслуговування в УКРЗВІТ, користуюсь декілька місяців і вже можу сказати, що програма супер!!!

Обслуговування УКРЗВІТУ мене теж приємно радує, все швидко та якісно, якщо не розумієш, не знаєш завжди є до кого звернутися.

Ольга Василівна, фізична особа-підприємець, бухгалтер

 

Укрзвіт: Купити Медок: ціни в Києві на MEDoc від Укрзвіт —  — Фото №5 | ukrzvit.ua
30.04.2021
         

 

Якщо ви шукаєте програму, яка полегшить здачу звітності, то це Медок! Якщо вам потрібен швидкий та якісний сервіс, то це УКРЗВІТ!

Сергій, ФОП

 

Укрзвіт: Купити Медок: ціни в Києві на MEDoc від Укрзвіт —  — Фото №4 | ukrzvit.ua
03.04.2021
         

 

Зверталися в УКРЗВІТ за ліцензією на Медок, хочу відмітити, що у вас дуже високий рівень сервісу! Менеджер пояснила все, швидко виписала рахунки, швидко замовили ліцензію та все налаштували. Дуже вдячна спеціалісту, який до нас підключався і робив налаштування, він так детально розказав про всі можливості програми, що тепер працювати дуже легко!

Аліна, бухгалтер із зарплати

 

Укрзвіт: Купити Медок: ціни в Києві на MEDoc від Укрзвіт — Фото №3 | ukrzvit.ua
26.02.2021
         

 

Працюю в Медку декілька місяців, дуже подобається, класна програма, краща за Єдине вікно податкової. Особливих проблем немає. По багатьох питаннях в “Довідці” є відео уроки, навіть новачок розбереться. Інтерфейс незвичний, але до нього звикаєш за пару тижнів. Для мене Медок дуже функціональний і зручний. І зі звітністю завжди все ОК!

Крістіна, бухгалтер ФОП

 

Укрзвіт: Купити Медок: ціни в Києві на MEDoc від Укрзвіт — Фото №2 | ukrzvit.ua
13.02.2021
         

 

Відсутність необхідності особистого відвідання податкової - це вже свято!
Працювати в програмі Медок приємно, завдяки простому та інтуїтивному інтерфейсу, хоча й треба трохи часу для звикання.
Є можливість контролювати процеси документообігу на всіх етапах. Бланки документів завжди актуальні, відповідають вимогам діючого законодавства України. Тому оперативне оновлення форм звітів радує.

Антон, приватний підприємець

 

Укрзвіт: Купити Медок: ціни в Києві на MEDoc від Укрзвіт — Фото №1 | ukrzvit.ua
17.01.2021
         

 

Придбали програму M.E.Doc у дилерів на сайті ukrzvit.ua і задоволені як самою програмою так і рівнем консультацій, тобто її підтримкою. Співробітники толерантні і завжди спілкувались з повагою. Завжди підказували і навчали. На всі питання, що виникали, ми завжди оперативно отримували кваліфіковану допомогу. Ми вважаємо, що зробили вірний вибір!

Вікторія, головний бухгалтер