Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Купити Медок: ціни в Києві на MEDoc від Укрзвіт: часті питання

Де взяти рахунок для оплати системи ЕДО M.E.Doc?

 

Ви маєте можливість сформувати рахунки для сплати кодів доступу (ліцензій) на модулі системи електронного документообігу М.E.Doc (Медок) безпосередньо на нашому сайті:

 

Показати все

 

Також ви можете отримати рахунки, зателефонувавши до наших центрів обслуговування клієнтів. Рахунки надійдуть на вказану вами адресу електронної пошти.

 

Сплатити отримані рахунки ви можете через касу банку, додаток мобільного банкінгу або на нашому сайті через систему електронних платежів Portmone.

 

Де подивитись термін дії ліцензії?

 

Термін дії ліцензії можна переглянути безпоспередньо в програмі M.E.Doc.

 

Читати далі

Як завантажити ліцензію в M.E.Doc?

 

Після того, як код доступу сформується, його слід підвантажити у програму.

 

Читати далі

Ліцензія не завантажується автоматично, де її можна завантажити?

 

Необхідно завантажити ліцензію з сайту і підвантажити у програму.

 

Читати далі

Чому після завантаження ліцензії система все одно пише "демонстраційна версія"?

 

В мережевій версії M.E.Doc використовується локальна ліцензія.

 

Читати далі

Під час відправки або прийому пошти виникає помилка

 

Перевірте налаштування пошти згідно наведених рекомендацій.

 

Читати далі

Прекращена работа программы ezvit

 

В деяких випадках після оновлення програми до версії 11.01.003 при запуску M.E.Doc з'являється повідомлення "Прекращена работа программы "ezvit".

 

Читати далі

Код товару/послуги визначено як ризиковий

 

На вкладці Протокол перевірки під час виконання перевірки заповнення ПН/РК видається попередження про те, що "Обраний код товару/послуги визначено ДФС як ризиковий та підпадає під СМКОР".

 

Читати далі

Стан розрахунків з бюджетом

 

При отриманні інформації щодо стану розрахунків з бюджетом відображається білий квадрат.

 

Читати далі

Програма не оновлюється до версії 11.01.029

 

Це пов’язано з тим, що Ви використовуєте застарілу версію Windows.

 

Читати далі

Як повернути помилково перераховані кошти

 

Для того, щоб вам повернули помилково перераховані кошти необхідно написати лист на повернення коштів на ім'я керівника.

 

Читати далі

При оновленні до версії 11.02.001 виникає помилка

 

Це пов'язано з відсутністю в системі оновлення KB2999226, необхідного для коректної роботи компонента Microsoft Visual C++ 2017.

 

Читати далі

Як зареєструвати в Єдиному реєстрі витратоміри та рівнеміри

 

Відповідно до вимог Постанови КМУ від 22.11.2017 №891 всі розпорядники акцизних складів (платники акцизного податку) до 01.04.2020 мають в обовязковому порядку подати до Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі інформацію щодо розташованих на акцизних складах резервуарів, введених в експлуатацію, витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників у розрізі акцизних складів.

 

Показати все

Відповідно до Постанови, кожне місце відпуску пального наливом з акцизного складу обладнується витратоміром-лічильником, а на кожному введеному в експлуатацію стаціонарному резервуарі встановлюється рівнемір. Резервуари та витратоміри-лічильники повинні відповідати вимогам законодавства та мати позитивний результат повірки або оцінку відповідності.

Паливороздавальні та мастилороздавальні колонки, які отримали позитивні результати повірки або оцінки відповідності, виконують функції витратомірів-лічильників.

 

В програмі M.E.Doc реалізовано можливість внесення інформації в Єдиний державний реєстр шляхом подання Довідки про обладнання АЗС (резервувари, лічильники) за формою J/F0210301.

 

 

Довідка доступна в модулі "Облік акцизного податку" в розділі "Реєстр акцизних документів (пальне)".

 

 

Формується вона за допомогою кнопки на панелі інструментів "Створити" - "Створити Довідку про обладнання АЗС (резервувари, лічильники)" або через меню "Файл" - "Створити" - "Створити Довідку про обладнання АЗС (резервувари, лічильники)".

 

 

Як створити Довідку про зведені за добу дані

 

Відповідно до вимог Постанови КМУ від 22.11.2017 №891 всі підприємства та організації, що здійснюють реалізацію пального, зокрема АЗС і мобільні заправки з 01.04.2020 мають в обов'язковому порядку щоденно збирати та консолідувати дані з витратомірів-лічильників й рівнемірів-лічильників та подавати їх до ДПС.

 

Показати все

Дані про фактичні залишки пального та про обсяг обігу пального формуються після проведення останньої операції з обігу пального у звітній добі, але не пізніше 23 год. 59 хв. цієї доби, до початку здійснення операцій з обігу пального у добу, що настає за звітною добою, та подаються до ДПС не пізніше 23 год. 59 хв. доби, що настає за звітною добою.

За несвоєчасне подання до ДПС електронних документів, що містять фактичні залишки пального та обсяг пального, до розпорядників будуть застосовуватися штрафні санкції.

 

В програмі M.E.Doc реалізовано можливість подання Довідки про зведені за добу дані за формою J/F0210401.

 

 

Довідка доступна в модулі "Облік акцизного податку" в розділі "Реєстр акцизних документів (пальне)".

 

 

Формується вона за допомогою кнопки на панелі інструментів "Створити" - "Створити Довідку про про зведені за добу дані" або через меню "Файл" - "Створити" - "Створити Довідку про про зведені за добу дані".

 

 

Формування даної Довідки повязано з обробкою великих масивів даних, що веде до значних часових витрат та може спричиняти механічні помилки при ручному підрахунку та введенні.

Для економії Вашого часу і нервів в программі M.E.Doc впроваджено новий модуль "Облік акцизного податку з доступом до АРІ". Даний модуль дозволить в автоматичному режимі отримувати інформацію з системи моніторингу рівнемірів та витратомірів і на її підставі формувати Довідку про зведені за добу дані.

 

Вам залишиться лише накласти КЕП та відправити звіт до ДПС!

 

Для отриманя консультації та замовлення рахунку залиште заявку в нас на сайті або телефонуйте:

 

м. Київ (044) 228-13-73

м. Бориспіль (044) 361-48-14

м. Вишневе (044) 361-48-34

м. Бровари (044) 221-13-73

м. Вишгород (044) 227-13-73

 

Помилка при імпорті звіту з файлу DBF

 

Під час виконанні імпорту звітів з файлів у форматі *.DBF виникає помилка “Поставщик "VFPOLEDB.1" не зарегистрирован на локальном компьютере".

 

Показати все

 

Помилка при імпорті звіту з файлу DBF в M.E.Doc (Медок) — Фото №1 | ukrzvit.ua

 

В програмі M.E.Doc (Медок) для імпорту даних із файлів у форматі *.DBF використовується системний компонент Visual FoxPro OLE DB Provider.

 

У випадку отримання помилок при виконанні імпорту слід перевірити:

• чи встановлений компонент Visual FoxPro OLE DB Provider на ПК. Для мережевої версії компонент має бути встановлений на сервері та на всіх робочих станціях.

• наявність гілки системного реєстру HKEY_CLASSES_ROOT\VFPOLEDB.

• якщо компонент встановлено, але помилки все одно продовжує з'являтися, слід деінсталювати компонент засобами операційноїї системи (за допомогою аплету “Установка и удаление програм” або “Программы и компоненты”).

• після видалення встановити Visual FoxPro OLE DB Provider с параметром "для всех пользователей". Установочний файл VFPOLEDBSetup.msi знаходиться в корені встановленої програми, в папці \install\VFPOLEDBSetup.

 

Якщо після виконання вищевказаних процедур помилка все одно проявляється - завантажте компонент безпосередньо з сайту Microsoft та встановіть аналогічним чином.

 

Неможливо відправити Заяву на право зберігання пального (ліцензія)

 

Ви створили в модулі Облік акцизного податку, розділ Реєстр ліцензій (пальне) Заяву на право збергіання пального (ліцензія) за формою J/F1304602 та наклали КЕП. При поданні звіту відкривається пусте вікно Вибір адресату.

 

Показати все
Неможливо відправити Заяву на право зберігання пального (ліцензія) — Фото №1 | ukrzvit.ua

 

Наразі дана форма подається до органів ДПС виключно в паперовій формі.

Тобто ви створюєте Заяву в програмі M.E.Doc, друкуєте, підписуєте, проставляєте "мокрі" печатки та передаєте звіт на реєстрацію до ДПС особисто або поштою.

 

Не приймається Довідка про зведені за добу дані

 

Після відправки на реєстрацію до органів ДПС Довідки про зведені за добу дані (по паливу) за формою J/F0210401 надходить відповідь, що "Документ не прийнято", в квитанції №2 текст помилки:

Помилка: Додаток 2 Таблиця 5 рядок 1

 

Помилка виправлена в оновленні 11.02.007

 

Показати все

Якщо у вас заповнюється Таблиця 5 Довідки, але дані в колонках 12.7 та 12.8 відсутні, необхідно вручну проставити в цих комірках нулі. Тоді в режимі перегляду в комірках відображатимуться прочерки, але в режимі редагування буде видно “0”.

 

Не приймається Довідка про зведені за добу дані — Фото №1 | ukrzvit.ua

 

Це можна перевірити, якщо зробити експорт звіту у файл “Для подачі в контролюючий орган”

 

Не приймається Довідка про зведені за добу дані — Фото №2 | ukrzvit.ua

 

Не приймається Довідка про зведені за добу дані — Фото №3 | ukrzvit.ua

 

та відкрити його текстовим редактором.

 

Не приймається Довідка про зведені за добу дані — Фото №4 | ukrzvit.ua

 

Така проблема може виникати, якщо Довідка формується в обліковій системі з подальшим вивантаженням в формат *.XML та імпортом в програму M.E.Doc.

 

Неможливо створити резервну копію підприємства

 

Потрібно створити резервну копію обраного підприємства. Але при закритті програми Медок пропонує створити резервну копію всієї бази.

 

Читати далі

При додаванні підприємства зникають існуючі

 

Потрібно додати підприємство в існуючу базу M.E.Doc (Медок). Але при відновленні з резервної копії існуючі підприємства зникають.

 

Показати все

 

Наразі в программі M.E.Doc (Медок) реалізована можливість створення резервних копій двох типів:

резервна копія підприємства. Зберігаються тільки основні налаштування і документи. Створюється файл з роширенням *.ZBK.

резервна копія всієї бази. Додатково зберігаються налаштування ролей, користувачів і дочірніх підприємств. Файл має роширення *.ZBF.

 

При додаванні підприємства в M.E.Doc (Медок) зникають існуючі — Фото №1 | ukrzvit.ua

 

При цьому при відновленні з файлу *.ZBK підприємства додаються. Якщо підприємство з таким кодом ЄДРПОУ вже існує в базі, відновлення буде неможливе.

При відновленні з файлу *.ZBF система замінює всі підприємства в базі на ті, що містяться в резервній копії.

 

Тому для додавання в базу підприємства без втрати існуючих використовуйте створення резервної копії обраних підприємств у форматі *.ZBK.

 

Звірка документів з ЄРПН

 

Кількість документів (податкових накладних та розрахунків коригувань) у програмі M.E.Doc (Медок) не співпадає з кількістю, яка відображається в електронному кабінеті платника. Відповідно, виникають розбіжності по сумам податкових зобов'язань при формуванні Декларації з ПДВ.

 

Читати далі

Запит щодо суми податку, на яку платник реєструє ПН

 

Як в системі електронного документообігу M.E.Doc (Медок) дізнатись, на яку суму платник ПДВ має право зареєструвати податкові накладні та розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних?

 

Читати далі

Неможливо подати звіт у контролюючий орган

 

При відправці звіту за формою №1-м, 2-м Фінансова звітність малого підприємства (код звіту J/F0901107) відкривається пусте вікно Вибір адресату.

 

Показати все
Неможливо відправити звіт в контролюючий орган — Фото №1 | ukrzvit.ua

 

Наразі даний звіт за формою №1-м, 2-м Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємства має код S0110012 та формується і подається до органів ДПС з розділу Єдине вікно - Фінансова звітність.

 

Неможливо відправити звіт в контролюючий орган — Фото №2 | ukrzvit.ua

 

Звірка з реєстраційним лімітом ДПС

 

Як в системі електронного документообігу M.E.Doc (Медок) відобразити актуальний реєстраційний ліміт ДПС станом на поточну дату?

 

Читати далі

Як отримати відомості щодо стану електронного рахунку в СЕА ПДВ

 

Як в системі електронного документообігу M.E.Doc (Медок) отримати відомості про стан електронного рахунку платника в системі електронного адміністрування ПДВ?

 

Читати далі

Не співпадає сума реєстраційного ліміту в програмі та в електронному кабінеті

 

Сума реєстраційного ліміту, що відображається в системі електронного документообігу M.E.Doc (Медок) відрізняється від суми, що наявна в електронному кабінеті платника

 

Читати далі

Куди надходить Витяг за формою (J/F)1401206?

 

В якому розділі програми M.E.Doc (Медок) можна знайти Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ за формою (J/F)1401206?

 

Читати далі

Що робити якщо потрібно терміново зареєструвати ПН(Дод2)?

 

Для того, аби мати можливість зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування до них в Єдиному реєстрі податкових накладних, наявний реєстраційний ліміт має перевищувати суму, на яку ви реєструєте ПН/РК.

 

Читати далі

Як відбувається відправка розрахунків коригувань (Дод2)?

 

Відправка на реєстрацію розрахунків коригувань до податкових накладних (Додатків 2) може відбуватись двома шляхами в залежності від того, хто має реєструвати РК (постачальник чи покупець), а також програмного забезпечення, яке використовується для відправки Дод2 на реєстрацію.

 

Читати далі

Які податкові накладні, розрахунки коригування потрапляють під штраф?

 

Штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних та розрахунків коригування в ЄРПН застосовуються у разі, якщо такі накладні та розрахунки коригування підлягають наданню покупцям-платникам ПДВ.

 

Читати далі

Чому сума реєстраційного ліміту недостатня для реєстрації ПН/РК?

 

Реєстраційний ліміт є розрахунковим показником, формула для розрахунку якого наведена в ПКУ. На його розмір впливають декілька факторів, кожен з яких можна побачити, отримавши Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ за формою J/F1401206.

 

Читати далі

Що робити із незареєстрованими своєчасно податковими накладними?

 

Податкові накладні, що зареєстровані в ЄРПН з порушенням терміну їх реєстрації (але не більше ніж 180 календарних днів з дати їх складання), відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому податкову накладну зареєстровано в ЄРПН.

 

Читати далі

Як додати документ довільного формату до СКАРГИ на рішення про відмову у реєстрації ПН/РК в ЄРПН?

 

Після створення в Реєстрі звітів СКАРГИ на рішення про відмову в реєстрації ПН/РК в Єдиному реєстрі податкових накладних (за формою J/F1313203) відсутня можливість додавати Документи довільного формату (для подання сканкопій документів) за формою J/F1360102. Через Наступні дії можливо лише перевірити звіт.

Читати далі

Як встановити Медок на інший ПК?

 

Для того, аби перенести систему електронного документообігу M.E.Doc (Медок) на інший ПК, слід попередньо створити резервну копію, встановити медок на новому ПК і потім відновити резервну копію.

 

Читати далі

Як оновити Медок до останньої версії?

 

В системі електронного документообігу M.E.Doc (Медок) передбачено механізм автоматичного отримання оновлень. Якщо з якоїсь причини цього не сталося, можна оновити програму вручну.

 

Читати далі