Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Основні переваги програмного забезпечення "MEDoc"

Більшість наших співвітчизників віддають свою перевагу програмі «MEDoc», коли питання стосується настройки електронного документообігу на підприємстві будь-якого типу. Якщо Ви до нинішніх часів не чули про це програмне забезпечення та його достоїнствах, то ознайомтеся з цим матеріалом. 
 
До головних переваг «MEDoc» можна сміливо віднести: 
 
1. Можливість складання різних типів електронних документів (актів, податкових накладних, рахунків), а також їх обміну між Вами і Вашими партнерами. 
2. Універсальність програми для більшості підприємств і організацій, що працюють в Україні. Звідси випливає ще одна перевага, а саме гнучкість, що дозволяє вирішувати великий комплекс завдань за допомогою одного програмного продукту. 
3. Повна сумісність з законодавством України у сфері податкового кодексу, а якщо в ньому відбудуться якісь зміни, то будьте переконані в тому, що вони в оперативному порядку знайдуть своє відображення в «MEDoc» і Ви зможете продовжувати свою роботу грунтуючись на оновленій та актуальної інформації. 
4. Високая продуктивність, що дозволяє вирішувати всілякі завдання. 
 
Купити програмний продукт медок в Борисполі Ви зможете в нашій компанії. Наші фахівці зроблять все, що знаходиться в їх силах, щоб це програмне забезпечення без проблем встановилося у Вас на підприємстві і почало продуктивно працювати. Сміливо долучайтеся до електронного документообігу і Ви на своєму особистому прикладі дізнаєтеся про додаткові його достоїнства.

Придбати «M.E.Doc»

Придбати ЭЦП

Придбати модуль "ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ"

Повернутися на головну сторінку