Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Медок у Вишгороді

Якщо ви втомилися від паперового документообігу і хочете істотно спростити систему обліку на своєму підприємстві, то вам просто необхідно купити і встановити собі такий програмний продукт, як "ME Doc". Його вже успішно використовує велика кількість вітчизняних компаній, тому можете не переживати про те, що для одних контрагентів вам доведеться готувати паперові документи, а для інших електронні. Поріг входження в цей програмний продукт досить низький і після мінімальної підготовки ви зможете самостійно освоїти всі його можливості і почати використовувати їх на благо своєї компанії.

Однією з основних особливостей електронного документообігу є те, що з його допомогою ви зможете не тільки створювати різну документацію в цифровому вигляді, але і пересилати її, як контролюючим органам, так і своїм партнерам. Документи будуть приходити за якихось кілька хвилин, тому ви сміливо можете забути про 3-4 дні, які, як правило, потрібно звичайній пошті, щоб доставити кореспонденцію з документацією від вас до податкової, наприклад. Більше того, ви зможете істотно заощадити на папері, а також витратних матеріалах для друку, що неодмінно буде приємним доповненням для кожного власника бізнесу.

Якщо у вас є сумніви на рахунок безпеки всього цього процесу, то сміємо вас запевнити, що вони безпідставні, адже за збереження електронних документів відповідають спеціальні шифри та цифрові підписи, підробити які просто неможливо. Ви прямо зараз можете придбати собі Медок у Вишгороді або іншому місті Київської області за дуже привабливою ціною, звернувшись в наш офіс продажів. Наші співробітники нададуть вам усіляку підтримку, розкажуть детальніше про принципи роботи програми, а також простежать, щоб вона правильно встановилася на вашому персональному комп'ютері.

Придбати «M.E.Doc»

Придбати ЭЦП

Придбати модуль "ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ"

Повернутися на головну сторінку