Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

АКЦІЯ Гарантований подарунок за Інтернет-еквайринг

11/09/20

АКЦІЯ Гарантований подарунок за Інтернет-еквайринг

АКЦІЯ Гарантований подарунок за Інтернет-еквайринг

 

Акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» спільно з компанією VISA проводять акцію «Гарантований подарунок за інтернет-еквайринг». Акція проводиться в період з 20 серпня 2020 року і до вичерпання фонду заохочень.

 

Учасниками Акції можуть бути юридичні особи - клієнти АТ «Державний ощадний банк України», які належним чином зареєстровані згідно з законодавством України, і які в період проведення Акції заключили договір інтернет-еквайрингу з Банком, провели технічну інтеграцію, отримали реєстраційні дані до кабінету торговця, що розміщений на ресурсах Банку за посиланням: https://dashboard.oschadbank.ua/login та виконали дії, наведені Правилах.

 

Щоб взяти участь в Акції та мати можливість отримати Заохочення, Учасник протягом Періоду проведення Акції повинен:

Через банер (зображення)

Гарантований подарунок від Ощадбанк за Інтернет-еквайринг — Фото №1 | ukrzvit.ua

в особистому кабінеті торговця за посиланням увійти на сторінку акції.

Далі заповнити анкетні дані, а саме:

- ІПН або код ЄДРПОУ;

- Телефон;

- Електронна пошта.

та поставити відповідну відмітку, що реєструючись, Учасник акції погоджується з офіційними правилами акції та обробкою персональних даних.

На сторінці акції вказати одне з двох можливих Заохочень, яке такий Учасник бажає отримати.

 

Одним із заохочень є електронний сертифікат номіналом 2000 грн., для оплати послуг «M.E.Doc».

Під сертифікатом мається на увазі електронний документ-сертифікат номіналом 2000 грн., який можна використати виключно для оплати послуг «M.E.Doc». Даний сертифікат власник зможе використати для замовлення ліцензій на модули программы M.E.Doc (Звітність, Облік ПДВ, Електронний документообіг, Інтеграція тощо), замовити послуги спеціаліста зі встановлення й налаштування програми, сплатити захищені носії або програму 1С:Підприємство.

У випадку якщо вартість обраних послуг буде меншою за номінал сертифікату - різниця не повертається та не компенсується. У випадку якщо вартість обраних послуг буде більшою за номінал сертифікату, власник сертифікату має сплатити різницю за власний кошт.